2737
2734

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6407931/امشب-شب-قدر-هس-اینم-ی-کار-خیر-هست-بخداهر-کی-میخواد-پاداش-بگیره-بیاد

برای امواتتون و حاجات خودتون قران میخونم و ویسش رو همزمان رکورد میکنم و واتساپ براتون میفرستم(هزینه کمتر از همه جا).تدریس ریاضی پایه اول تا نهم(نصف هزینه اصلی).لطفا اگ کسی خواست بهم درخواست دوستی بده.لطفا برای حل مشکلاتم صلوات بفرست.کاربر خدایا تنهام نذار بودم ک ترکیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
خداروشکر....در مورد رابطه باهاش ی نصیحتی بخوای بهم بکنی چی میگی

اگه مثل پدر یا مادر واقعی خودت بهش نگاه کنی محبت کنید بهم مشکلی نخواهید داشت 

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
رابطتون چطوریه؟ بخوای بهم نصیحتی بکنی چی میگی مثلا در مورد ارتباطم با نامادریم

من از مادرم بیشتر دوسش دارم 

آدم بدجنس وبدذاتی اصلا نیست 

من باشم میگم احترامشو نگه دار ،در حد معمول توی خونه کمک کن ،سعی کن تحت تاثیر حرف دیگران نباشی 

اگر بهت تذکر داد یا باهات دعوا کرد فکر کن مادر خودته و ی غریبه اصلا ندونش 

و قدردان زحماتی باش که برات می‌کشه 

و در نهایت سعی کن آدم موفق و مستقلی بشی برای خودت 

سلام. یکم توضیح میدی؟ چند سالت بود وارد زندگیت شد؟ خودش بچه داشت؟دختر ؟ یکم از زندگی میگی ؟لطفاا ...

سلام حدودا ۶ سال  ن بعد چند سال زن اونوریش پسر دار شد اینقدر منو اذیت  کرد ک معتاد شد زنش طلاق گرفت و پسرش ۲ ساله خودکشی کرد اینجاس ک میگن زمین گرده مطمئنم ب بودن خدا هرچند من ارزوی مرگ نداشتم واسه پسرش شب قدر بعد سال های زیادی بخشیدمش  و سبک شدم  البته شاید همه ناپدری ها اینجوری نباشن 

این نیز بگذرد🖤
2706