2726
عنوان

اسمهایی که شاید کم شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 202 پست
یه خانمه قدیم بود این مال ۲۵ ساله پیش هفت دختر داشت اخری رو گذاشته بود قزبس یعنی دختر بسه خانم بس هم ...

ماهم یکی بود وقتی به دنیا میاد پدر و برادرش باهم فوت میشن اسمشو گذاشتن غمین.... 😔

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
ماهی هم فقط تو فیلم دیدم یکی تو ژن خوک یکی هم اسم فیلم ماهی بود آنا نعمتی اسمش ماهی بودتو فیلم

من تو واقعیت سی سال پیش دیده بودم اینا که میگم مال قدیم من بچه بودم الان ۴۰ سالمهو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مولود یا مولد؟ 

moolad

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
2728
من تو واقعیت سی سال پیش دیده بودم اینا که میگم مال قدیم من بچه بودم الان ۴۰ سالمهو

چه جالب بوده پس. 

🙄🙄🙄

گفتم انگلیسی بنویسم تلفظش راحت تره برات🤣

مولد اسم یه پیرزنه ک میشناسم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
گفتم انگلیسی بنویسم تلفظش راحت تره برات🤣 مولد اسم یه پیرزنه ک میشناسم

آره متوجه شدم 😅😅

یکی هم هست توی دهات شوهر خالم قدیما الان که نه میگفتن باید اسم تک باشه و دونفر یه اسم نباشن یه اقایی است به اسم مش معصوم قدیما کسی رو که میرفته مشهد میگفتن مثلا مش مریم ولی اقاست اسمش معصوم 

یکی هم هست توی دهات شوهر خالم قدیما الان که نه میگفتن باید اسم تک باشه و دونفر یه اسم نباشن یه اقایی ...

مثل فرید فریده

معصوم معصومه

یکی خواسته اسم بچه هاش تک باشه گذاشته بود جوانشیر و شیرزاد

یکی هم است الان یادم افتاد اسمش شمس ایران خانم و دایی خودم که فوت کرو اسمش میرزاقا بود اسم پدربزرگ شوهرم بیوک اقا و یه خانمه بود تو کوچمون اسمش حاج خانم من لچه بودم فکر میکردم بهش میگن حاج خانم ازش پرسیدم گفت تو شناسنامه حاج خانم و یکی دیگه هست سونا ادم یاد استخر و سونا میفته 

یکی هم است الان یادم افتاد اسمش شمس ایران خانم و دایی خودم که فوت کرو اسمش میرزاقا بود اسم پدربزرگ ش ...

منم دهه هشتادی دیدم به اسم سونا

پرنسا جدیدان مد شده من تا حالا ۴ تا دیدم 

البته اصلا قصده توهین ندارم

ما تو شهرمون ی پیره‌زنی هست اسمش انقضی خَرِنسا هست همش یاده این اسم میفتم

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706