2726
عنوان

اسمهایی که شاید کم شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 202 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صحرا زیاد شنیدم...اسم عموی بابام امام علی۰😐😐😐😐

من کمتر شنیدم هر دو رو....‌مثلا از هر دو اسم یکی دیدم

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
کلب علی هم شنیدم

اون کربلا علی هست مخفف میکنن😁

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
یه پیرزن تو کوچه خونه مامانم اینا زندگی میکنه اسمش نبات

الان رو بچه ها زیاد میذارن.‌من همیشه یاد حافظ و شاخه نباتش میفتم با شنیدن این اسم

نیم طلا،تاج،خیزران،شربتی،میران،عجب گل

کی میران گذاشته؟اسم یه پسره است تو فیلم ترکی😍
😂😂😂 میران و ریان

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
اسم مادر شوهر یکی از فامیلامون فضه خاتون😂

فضه فک کنم یکی از ندیمه ها حضرت فاطمه بود

جالب تریناش پسته و غنچه اس  زنعموهای بابام هستن هردوشون

یادتونه یه جوک بود یه زن تو ماشین نشسته خیلی چاقه بغل دستش میگه میپرسه اسمت چیه میگه غنچه اینم میگه اگه باز بشی چطور میشی. با این ریسه میرفتیم 🤧🤧

2706