2091
2079
عنوان

اسمهایی که شاید کم شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 202 پست
ریان نیست ریحان  تازه اینا فارسی نیست که تو زبون خودشون معنی داره هر جایی میدیدی😂

نه عزیزم حتما تو دوبله میدیدی،تو دوبله میگفتن ریحان،، با زیرنویس و زبان اصلی که ببینی ریان هست😁

ریان یکی از در های بهشتی نام داره ولی میران نمیدونم دقیق معنیشو😁

اره هرجایی و کامل دیدم تموم شد دیگه دلم براشون تنگ شده😂 😂

یه سریال دیگه بود،قسم،اسم دختره ریحان بود تو زبان اصلیم، شاید تو اونو میگی😃

یکبار از زنی موفق خواستم تا راز خود را با من در میان بگذارد لبخندی زد و گفت :موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم . دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم ، دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم . دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم، سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم . دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند.آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای :اهدافم،رویاهایم،ایده هایم وسرنوشتم.....روزی که جنگ های کوچک را متوقف کردم ، روزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد . هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد . نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.,,,,ژوان وایس,,,,
نه عزیزم حتما تو دوبله میدیدی،تو دوبله میگفتن ریحان،، با زیرنویس و زبان اصلی که ببینی ریان هست😁 ری ...

نه من تو atvمی دیدم حیف تموم شد😭

تا جایی که من میدونم ریحان  نمیدونم شایدم ریان🤷‍♀️

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]