2058
2079
عنوان

اسمهایی که شاید کم شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1569 بازدید | 202 پست
مامانم ۶۴ سالشه میگه دوره ما  تو کلاسمون شهین مهین مهناز و شهناز فرحناز و توران فرح اینطور اسم ...

الان همه اینا که گفتی مدرسه ماهم بودن‌ متولد 69ام

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
البته اصلا قصده توهین ندارم ما تو شهرمون ی پیره‌زنی هست اسمش انقضی خَرِنسا هست همش یاده این اسم میف ...

الان گفتی من بچه بودم یه پیرزن بود اسمش خیر الانسا بود و نسا خالی من شنیده بودم من این اسامی رو سی سال پیش در زمان بچه گیم شنیده بودم الان کم شده ان 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

حس میکنم تو فارسی معنیش جالب نباشه

چرا اتفاقا یه معنی خوب داره تو فیلمه گفت الان یادم نیست😬

یکبار از زنی موفق خواستم تا راز خود را با من در میان بگذارد لبخندی زد و گفت :موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم . دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم ، دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم . دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم، سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم . دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند.آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای :اهدافم،رویاهایم،ایده هایم وسرنوشتم.....روزی که جنگ های کوچک را متوقف کردم ، روزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد . هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد . نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.,,,,ژوان وایس,,,,
2077
🤔🤔

آره ما همه این اسم هارو نو‌همسایگیمون داشتیم ولی محرم و صفر و رمضان رو تو اقوام دور داشتیم ک سنشون زیاد 

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
آره ما همه این اسم هارو نو‌همسایگیمون داشتیم ولی محرم و صفر و رمضان رو تو اقوام دور داشتیم ک سنشون ز ...

رمضان شعبان رمضان محرم صفر اینارو شنیدم منم

2050
2064
کشور،ایران،خانم،همدم،جمعه،شنبه،پنجشنبه ،کمال و جمال و محرم هم هستن اینااز اقوام جناب همسرهستن😁

کمال و‌جمال که خیلی رایجن

1718