2091
2079
عنوان

اسمهایی که شاید کم شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 202 پست
خاور و ایران و ماهی زیاد دیدم و بادام و پسته هم بچه بودم دیده بودم 

ماهی هم فقط تو فیلم دیدم یکی تو ژن خوک یکی هم اسم فیلم ماهی بود آنا نعمتی اسمش ماهی بودتو فیلم

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

فیلم بمانی هفتم رو دیدی ؟ اسم رضا شفیعی جم بمانی هست اونجا. بار اول اونجا شنیدم

نه ندیدم ولی واقعا عجیب بود واسم

از من به دخترم✨..میدونی من کی عاشق میشم؟! وقتی که بیای و دنیای مامان رو متحول کنی😍⁦❣️بریم کلی باهم عشق کنیم جووونه مادر🤗✨تو با اون شیرین زبونیت دلبری کنی و من حسوداز اینکه دخترا بابایی هستن و نکنه..نکنه جای منو توقلب بابایی تصاحب کنی😒ناز کنی واسه بابایی و من هی حرص بخورم🙄و این دلچسب ترین حسادت دنیای منه🥺💓بریم دور دورهای مادر دختری💛 و تو برآورده کنی تموم آرزو های منو🤭😘ازت یه دختر قوی با روحیه ای به لطافت رز های آتشین بسازم🤍🙂 دختر باهوش و هنرمنده من بهت قول میدم مامانی باشم که به متولد شدن خودت افتخار کنی⁦☺️⁩زمانی که دستت رو می‌گیرم دلت به مامان و امنیت آغوشش قرص باشه💗زیبای بی همتای من؛مامانه روانشناست دیوانه‌وار عاشقته😌💌 تو زود میای البته به شرط اینکه بابات زودتر بیاد🥴💕😁
2064
یه خانمه قدیم بود این مال ۲۵ ساله پیش هفت دختر داشت اخری رو گذاشته بود قزبس یعنی دختر بسه خانم بس هم ...

ماهم یکی بود وقتی به دنیا میاد پدر و برادرش باهم فوت میشن اسمشو گذاشتن غمین.... 😔

ماهی هم فقط تو فیلم دیدم یکی تو ژن خوک یکی هم اسم فیلم ماهی بود آنا نعمتی اسمش ماهی بودتو فیلم

من تو واقعیت سی سال پیش دیده بودم اینا که میگم مال قدیم من بچه بودم الان ۴۰ سالمهو

مولود یا مولد؟ 

moolad

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
من تو واقعیت سی سال پیش دیده بودم اینا که میگم مال قدیم من بچه بودم الان ۴۰ سالمهو

چه جالب بوده پس. 

2050
🙄🙄🙄

گفتم انگلیسی بنویسم تلفظش راحت تره برات🤣

مولد اسم یه پیرزنه ک میشناسم

مامان حسنا و حلما نیستم.کاربری سوممه.وقتی اومدم نی نی سایت درحال اقدام بودم.از سال ۹۸.همه کاربرا مامان سارا مامان  زهرا مامان علی .....منم اسممو زدم مامان حسنا و حلما.به امید اینکه دوقلو میارم😂.ولی الان نه مامان حسنام و نه مامان حلما...مامان هدی هستم😍😍😍(۲تیر ۱۴۰۰)دخترگلم،قشنگ ترین معجزه ی خدایی مامانی..😍😍😍خدایا نی نی رو سالم برسون بغلم.(مهر ۹۹)
گفتم انگلیسی بنویسم تلفظش راحت تره برات🤣 مولد اسم یه پیرزنه ک میشناسم

آره متوجه شدم 😅😅

یکی هم هست توی دهات شوهر خالم قدیما الان که نه میگفتن باید اسم تک باشه و دونفر یه اسم نباشن یه اقایی است به اسم مش معصوم قدیما کسی رو که میرفته مشهد میگفتن مثلا مش مریم ولی اقاست اسمش معصوم 

یکی هم هست توی دهات شوهر خالم قدیما الان که نه میگفتن باید اسم تک باشه و دونفر یه اسم نباشن یه اقایی ...

مثل فرید فریده

معصوم معصومه

یکی خواسته اسم بچه هاش تک باشه گذاشته بود جوانشیر و شیرزاد

2104

یکی هم است الان یادم افتاد اسمش شمس ایران خانم و دایی خودم که فوت کرو اسمش میرزاقا بود اسم پدربزرگ شوهرم بیوک اقا و یه خانمه بود تو کوچمون اسمش حاج خانم من لچه بودم فکر میکردم بهش میگن حاج خانم ازش پرسیدم گفت تو شناسنامه حاج خانم و یکی دیگه هست سونا ادم یاد استخر و سونا میفته 

یکی هم است الان یادم افتاد اسمش شمس ایران خانم و دایی خودم که فوت کرو اسمش میرزاقا بود اسم پدربزرگ ش ...

منم دهه هشتادی دیدم به اسم سونا

پرنسا جدیدان مد شده من تا حالا ۴ تا دیدم 

البته اصلا قصده توهین ندارم

ما تو شهرمون ی پیره‌زنی هست اسمش انقضی خَرِنسا هست همش یاده این اسم میفتم

زندگیم طوری هستش که هرکی جای من بود یا خودکشی کرده بود یا .....💔 به کسی جز خدا جواب پس نده🙃 برای خودت بودن از کسی عذرخواهی نکن❣