1874
2079
عنوان

اسمهایی که شاید کم شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1581 بازدید | 202 پست

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

فک کنم آقا سلطان خیلی ابهت داشته

نه والا اتفاقا بسیار مظلوم بوده

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه  هیکل چون استوانه   میکند غر غر به خانه   یادم آید روز اول  گردنش گج. دست و پا شل    پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد   دختری افتاده بودم    مهربان و ساده بودم   نرم و نازک شاد و چابک   چشمهایم همچوو آهو   عطر موهایم چو شب بو   می شنیدم از لب او :   حرفهایی همچو جادو :  من غلام خانه زادت   جان دهم هر دم به یادت  گر نیایی خانه ی من   میگریزد روحم از تن  بعد از آن گفتار زیبا  خام گشتم من همانجاشد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی  بعد از آن دیگر ندیدم  هرگز آن اوقات بی غم    قسمتم یک مرد جاانی   اندکی لوس و روانی   بی اراده همچو یابو   پر خور و مغرور و پر رو      هرکه کرد این دوره شوهر   خاک بر سر گشت و حیران      شد پشیمان    شد پشیمان    شد پشیمان     
2087
شوهرم هم یه زندایی پر از افاده داره که جوان هم هست  اسمش خانم بس بوده  وقتی عروس اینا شد ...

یاد پس از باران افتادم. حالا شما بزرگی کن شوکه ش نکن

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.

[QUOTE=188910579]قدیما اونایی که دختر زیاد داشتن،اسم دختر اخریو میزاشتن قیزبس،یعنی دختر بسه😁 مال ترک هاس. قیزبس[/QUOTE

مثل خانم بس

2051
یاد پس از باران افتادم. حالا شما بزرگی کن شوکه ش نکن

اخه اون چند سال قبل از من عروسی کرده 

فکر میکنه من نمیدونم 

کلی خودشو برای من میگیره اخه وضع شوهرش خوبه

از این ادما که فکر میکنن پول شخصیت میاره

2104
کی میران گذاشته؟اسم یه پسره است تو فیلم ترکی😍 😂😂😂 میران و ریان

حس میکنم تو فارسی معنیش جالب نباشه

شوهرم هم یه زندایی پر از افاده داره که جوان هم هست  اسمش خانم بس بوده  وقتی عروس اینا شد ...

هیچ وقت کسیو بخاطر کاری ک توش دخالتی نداشته مسخره نکنیم 

مثل نام قد قیافه و...

عضو گروه  رزسفید🤍🤍🤍🤍🤍🤍وزن شروع ۶۳🤦‍♂️  وزن هدف۵۲😍🤍🤍🤍🤍  وزن این هفته۵۷۸۰۰😍  🤍🤍🤍🤍🤍🤍بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!