2058
2075
عنوان

اسمهایی که شاید کم شنیدین

| مشاهده متن کامل بحث + 1569 بازدید | 202 پست
نیم طلا،تاج،خیزران،شربتی،میران،عجب گل

کی میران گذاشته؟اسم یه پسره است تو فیلم ترکی😍
😂😂😂 میران و ریان

یکبار از زنی موفق خواستم تا راز خود را با من در میان بگذارد لبخندی زد و گفت :موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم . دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم ، دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم . دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم، سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم . دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند.آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای :اهدافم،رویاهایم،ایده هایم وسرنوشتم.....روزی که جنگ های کوچک را متوقف کردم ، روزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد . هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد . نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.,,,,ژوان وایس,,,,
اسم مادر شوهر یکی از فامیلامون فضه خاتون😂

فضه فک کنم یکی از ندیمه ها حضرت فاطمه بود

یکبار از زنی موفق خواستم تا راز خود را با من در میان بگذارد لبخندی زد و گفت :موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم . دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم ، دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم . دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم، سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم . دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند.آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای :اهدافم،رویاهایم،ایده هایم وسرنوشتم.....روزی که جنگ های کوچک را متوقف کردم ، روزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد . هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد . نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.,,,,ژوان وایس,,,,

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

جالب تریناش پسته و غنچه اس  زنعموهای بابام هستن هردوشون

یادتونه یه جوک بود یه زن تو ماشین نشسته خیلی چاقه بغل دستش میگه میپرسه اسمت چیه میگه غنچه اینم میگه اگه باز بشی چطور میشی. با این ریسه میرفتیم 🤧🤧

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
2077
منم سنم کمه ۲۳ سالمه ولی فقط آهنگ قدیمی گوش میکنم یا این اسم های خیلی جدید  رو خوشم نمیاد

آره واقعا بعضی هاش بی معنی ان

2050
پیرمردای قدیم شهرمون این اسمو دارن الان اصلا نمیذارن رو بچه

چه جالب

واقعا ؟

اره رفته عوض کرده اسمشو ولی همه باز گوجه صداش میکنن

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
بمانی انار 😐

فیلم بمانی هفتم رو دیدی ؟ اسم رضا شفیعی جم بمانی هست اونجا. بار اول اونجا شنیدم

یادتونه یه جوک بود یه زن تو ماشین نشسته خیلی چاقه بغل دستش میگه میپرسه اسمت چیه میگه غنچه اینم میگه ...

اره یادمه 😅😅😅😅😅

شوهر من همش اسم غنچه رو فراموش میکنه 

هر موقع میبینش میگه زنعمو شکوفه😄😄😄😄

2064
1718