2058
2079

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2032

پریسا

عاشق اون خاطراتی م که 💞                                               تصادفی از ذهنم عبور میکنه و باعث لبخندم😊میشه                   goftino.com/c/r0c8Kb                                                         

مینا

👈♦️ دندان پزشک آینده♦️ 👉    ♠️ من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊راستی یه نصیحت از من بشنو👈 خودت رو نه فدای بچه،نه شوهر،نه عشق و نه هیچ کس دیگه ای نکن.عمری که داری مال توعه پس ازش استفاده کن....یک لحظه چشماتو ببند و خودت رو یه آدم پیر تصور کن...بگو ببینم از خودت راضی بودی یا نه؟از عمرت درست استفاده کردی یا نه؟حسرت کارای انجام نداده رو دلت مونده یا نه؟حالا چشاتو باز کن..وقتشه یه تکون به خودت بدی قبل از اینکه دیر بشه🙂مگه نه؟                                          ❤ از نژاد اصیل ترین قوم ایران:کورد❤                                              

گلنوش

❣❣دوتا مرد تو زندگیمه که از هرچیزی برام ارزشمندترین❣❣شوهری که نیمه زندگیم را کامل کرد 💑و پسری که تمام زندگیمه👨‍👩‍👦 دوستتون دارم جلتنمن های عزیزم😎👑🤍گرپدرتاج سراست👨‍💼 سلطان غم ها مادرست🧕 مادرشوهر و پدرشوهرمم رو خیلی دوست دارم🥰
2081
1718