2726
عنوان

کی میاد درد و دل .... داغونم

1370 بازدید | 54 پست
سلام بچه ها یه بار یه تاپیک زدم و گفتم برادرم که 6 سال از من کوچیکتره سیگار میکشه همه اومدن گفتن بابا سیگار که همه میکشن منم امروز شنیدم کارای دیگه هم میکنه داغون شدم چیکار کنم
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باید خودش بخواد تا بتونید کمکش کنى یعنى به اون درک برسه که داره اشتباه میکنه حالا شما برو بهش بگو گوش نمیدن متاسفانه
به هر کس مینگرم در حال شکایت است،در حیرتم لذت دنیا به کام کیست.
ونوس منم داشتم دق میکردم ماه رمضون که رفته بودم شهرمون بهش با شوخی گوشزد کردم که میدونم سیگار میکشی و اونم با شوخی گفت این چرت و پرتا چیه منم گفتم به مامان میگم ها اونم نگفت نگو من تا مامانمو صدا کردم که بیاد اون شروع کرد به داد و بیداد من اصلا نمیدونستم قضیه جدیه میخواستم فقط یه دستی بزنم
اگه برادرم نبود با این حالی که من الان دارم دعاش میکردم سرش بزودی بخوره به سنگ و برگرده ولی حیف که یدونه داداشمه
چرا نکنم داداش دسته گلم سیگار بکشه میترسم فردا روز بره سراغ هزار تا چیز دیگه . به خودش ضرر میزنه
یادش بخیر معلممون به خط فاصله میگفت خط تیره! ...شاید میدونست فاصله چه به روزگار آدمها میاره********
اون همش انکار کرد و من چیزی نگفتم فقط بهش گفتم تنها آرزوم اینه که حرف تو راست باشه و من تا آخر عمرم ازت شرمنده بشم
چرا وقتی خودش داد و بیداد کرد و سر حرف باز شد فهمیدم چند روز پیش یه دعوای اساسی سر این موضوع با مامان اینا داشته و الان فکر کرده اونا به من یه چیزایی گفتن
2706