1874
2079
عنوان

نامادری به زبان ترکی

111 بازدید | 11 پست

مادر تو ترکی آنا هست خواهر باجی 

این دوتارو ترکیب می کنن به نامادری میگن آباجی 

از سال 96 عضو بودم سه بار ترکیدم خط جدید نداشتم صاحب این کاربری داشت از سایت میرفت کاربریشو داد من عشق

چه قشنگ یعنی یه چیزی بین مادر و خواهر 

https://harfeto.timefriend.net/16231106946730 منم دلم حرف ناشناس میخواد 😋😎 بهم بگین هر چی تو دلتونه😍 لطفا خواهش میکنم از من نخواید که اینجا مشاوره درمانی بدم عای عم یکی از مخالفان مشاوره مجازی😅 ولی در مورد رشته روانشناسی راهنمایی خواستید درخدمتم در حد توان و سوادم .🤗  ولی اگر شما هم خواستید در محیط مجازی مشاوره بگیریدحتما از اون شخص روانشناس درخواست کنید شماره نظام روانشناسیش رو بهتون بگه و بعد شما حتما چک کنید و از صحتش مطمعن بشید شما قانونا این حق رو دارید . ..دوستای نینی سایتی من لطفا دست از قضاوت کردن همدیگه برداریم قرار نیست چون یه چیزی برای ما دور از ذهنه پس بگیم فلانی داره دروغ میگه قرار نیس هممون شرایط زندگی و روابط یکسانی داشته باشیم قرار نیست هر ایرانی لزوما داخل ایران هم بدنیا اومده باشه قرار نیست هر کس ایرانیه لزوما داخل ایران هم زندگی کنه بابا  بیایید دست از تلاش برای مچ گیری برداریم به قول یکی از شاعرا من گر نیکم و گر بد توبرو خودرا باش     مرسی اه😅              زندگی رسم خوشایندی است                                 삶은 즐거움의 전통                                                                              Life is a tradition of pleasure

نامادری به ترکی میشه: نَنَلیخ

دختری از دیار خاک و خون🍃 °•تورک قیزی•°  بیر نصیحت دییرم سیزدن اوتور..بیرینی سویسن اگر آلاتما..او کَسین عاقبتین خار اِلییب..سن اونون گوزلرینی آغلاتما💔            همه چی درست میشه،،درستم نشد تموم که میشه..》°~•_•~°  من هوای ابری ام جانا تو باران منی🤭😍کافهِ دنج همان رو به خیابان منی☕😘                                                                                             
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2077
ولی ما به کسی آباجی نمیگیم قدیما پدر مادرامون به زنعمو هاشون میگفتن آباجی ولی الان از این کلمه است ...

قدیما به زن برادرشون طرف ما میگفتن گلین باجی

از سال 96 عضو بودم سه بار ترکیدم خط جدید نداشتم صاحب این کاربری داشت از سایت میرفت کاربریشو داد من عشق
2032