2737
2734

دوستان توی اینترنت نوشته بعد ازاینکه توی اب یخ بود بزارین تو قابلمه تا بجوشه . تاحالا امتحان کردین ؟

و اینکه چیکارکنم ترد در بیاد؟ از اخر نمک اضافه کنم یا تو اب؟

و اینکه بزارم توی یخچال تا سرد شه بعد بخوریم؟

من اول می جوشونم یکی دو قل بزنه بعد میریزم تو یخ بعد خشک میکنم و بعد سرخ کردن نمک میزنم

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من با این پوست کنا. سیب‌زمینی رو دایره میکنم بعد هم که خیلی نازک شد سرخ میکنم و توی روغن یکم نمک میریزم ،ترد هم میشه نمیسوزه این کارا رو هم نمیکنم😅

به سه چیز تکیه نکن:  غرور،دروغ،عشق ،ادم با دروغ میتازد ،با   غرور می‌بازد ،با عشق میمیرد.      .دکتر علی شریعتی.             جانم فدای ایران 🇮🇷
من اول می جوشونم یکی دو قل بزنه بعد میریزم تو یخ بعد خشک میکنم و بعد سرخ کردن نمک میزنم

باید خشک کنیم؟

من سری قبل انجام دادم خشک نکردم😂بعد میزاریش تو یخچال تا سردشه بعد میل میکنید؟ یا همینطور داغی

2738

من سیب زمینی رو چیپسی درشت خورد میکنم و یه قابلمه رو اب میکنم میزارم جوش بیاد وسیب زمینی رو میریزم توش با زرد چوبه ودرحد یه دیقه بمونه که له نشه اب کش میکنم ومیذارم ابش بره بعد میریزم توی روغن داغ میزارم کامل سرخ بشن .

محشره هرکی تا الان از چیپسام خورده عاشقش شده 

انان که به سرمستی ما طعنه زنند بگذار بمانند به خماری که هیچ از ما ندانند  

بابام چیپس درست کن حرفه ای میگه تمیز میشورم بعد ی کاسه رو با آب پر میکنم نمک به اندازه میزنم میزارم ی دقیقه داخلش بعد آبکش میکنم آبش رفت تو روغن فراوون سرخش میکنم 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
عاااالیه ایوووول😍😍😍😍😍با پوست کن پوست گرفتی؟

آره بخدا هیچ کدوم از این کارا رو هم نمیخواد البته منم یه دوره همه ی اینکارارو میکردم بکینگ پودرم میزدم ولی باور کن همینجوری ساده بهتر درمیاد😅

2706