2726
عنوان

شادی زندگی متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 88 پست
عصبانیت همه چیزو بهم میزنه،، تمرین کن که خودتو کنترل کنی، شاید اگه همسرت تلاش تورو ببینه، اونم یکم ک ...

اره دارم تلاشمو میکنم و مشاوره میرم. دوست داشتم از تجربیات شماهم استفاده کنم مرسی ازتون❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میدونی تا دو ماه بعد بیکاریش دنبال کار نگشت و دوستاش دور و برش بودن خونه مجردی داشت با ۲ نفر و ا ...

خودش متعاد نشده

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
خودش متعاد نشده

ن همش شک داشتم بهش . اما ما هزار تا مشکل داریم همین ک تمایل داره ب سیگار کشیدن و این چیزا. وقتی دعوامون میشه سمت سیگار میره و این چیزا. خیلی میترسم بخاطر همین خیلی سختگیری میکنم.

بهش گفتم قلیون نخره بیاره خرید اورد منم شیشو شکوندم و یه دعوای خیلی بدی خونه ی پدرش داشتیم ک حتا خواستم جدا شم. و هزار تا مشکل دیگه ک وقتی بهشون فکر میکنم کم میارم

مشکلات مالی خیلی باعث دعوامون نیشع

ما دوست ک بودیم باهم فکر میکردیم همه چیز مالیه الان از نظر مالی مشکلی نداریم ولی فقط رفتارامون خیلی بده

بنظرم اگه فقط مشکل مالی دارین روزی هزار بار بگو خدایا شکرت. من ۵ ماهه عروسی کردم بخدا انقد مشکلاتم زیاده ک کم اوردم همشم غیرمالیه 

ن همش شک داشتم بهش . اما ما هزار تا مشکل داریم همین ک تمایل داره ب سیگار کشیدن و این چیزا. وقتی دعوا ...

خوب بشین درست فکر کن این زندگی که اینجوری زیاد خوب نیست

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

اوایل زندگی کلا دعوا و بحث زیاده مگه اینکه دو طرف خیلی عاقل و صبور باشن ولی اگه یه طرف زورگو و خودخواه باشه طرف دیگه هم واکنش نشون میده و همش دعوا میشه 

من خودم کلا آروم و صبور بودم و واقعا تا کسی پا رو دمم نمیزاشت اصلا به کسی کاری نداشتم ولی بعد ازدواج چون شوهرم تندمزاج بود و خیلی گیر میداد منم خیلی بد دهن و عصبی شدم چند سالیه خداروشکر باز خیلی بهتر شدم یعنی یاد گرفتم اون لحظه که عصبیه من مثل خودش نباشم جواب نمیدم و سکوت میکنم برای همین نهایت اون هم دو تا حرف میزنه و بعدش ساکت میشه و پشیمون ولی قبلا که دهن به دهنش میزاشتم دعوا بالا می گرفت و قهر میکردم 

از من می شنوی اگه نمی تونی چشم بگی حداقل سکوت کن تا شوهرت آروم بشه بعد از چند سال میگی کاش اینقد الکی حرص نمیخوردم و زود کوتاه میومدم ارزش نداره دنیا

من خودم عصبیم قهر میکنم بچه هم  نداشتم خیلی دادوبیداد میکردم کلن بی اعصابم بدترم شدم بعد زایمان☹☹

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
منو شوهرم تا حالا دعوا نکردیم، دوسال دوست بودیم دوساله ازدواج کردیم، بحث کردیم به ندرت، ولی دعوا و ق ...

ینی شما با خونواده همسرت ناراحتی نداشتی ک بیای تو خونه بحث بشه!؟

شاملو یجا ب آیدا میگه:💕باید ماند و ب تو ثابت کرد ک با موی سفید هم زیبایی!...😍ب همین قشنگی(:
خوشبخت باشی همیشه... ببخشید ولی اگه دوست ندارین جواب ندین. طلاق به این شدت ک میگن بده؟ زمان برگرده ع ...

نه گلم عمرابه گذشته برنمیگردم تازه دارم نفس میکشم این دنیاارزش اینونداره عمرباارزشتوبذاری پای هرکسی🌹

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔