2726
عنوان

شادی زندگی متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1665 بازدید | 88 پست
توازدواج اولم ناموفق بودم شوهرم عصبی وبددهن بود.ولی شکرخداازشوهرفعلی راضیم فوق العاده مومن وخوش اخلا ...

خوشبخت باشی همیشه... ببخشید ولی اگه دوست ندارین جواب ندین. طلاق به این شدت ک میگن بده؟ زمان برگرده عقب جدا میشین یا میمونین درستش میکنین؟

اول از همه رو خودت کار کن بتنی عصبانیتتو کنترل کنی نه فقط تو زندگی مشترک بلکه هر جای دیگه وقتی به خ ...

میدونی من انقد عصبی نبودم وقتی اون تو بحثای اول عروسیم خودشو میزد من خیلیی دیونه میشدم بعدش تو دعواهای دیگه من ناخوداگاه رفتارای اونو انجام میدادم طوری که خودمو میزدم همه چشم و چالم سیاه میشد. بخدا تعجب میکردم ولی الان یکم رو خودم کار کردم و دارم میرم مشاوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا بگید مجردی بهتر بود یا متاهلی؟ 

وااا این چ سوالیه. فقط و فقط مجردی و تا وقتیم ک متاهل نشدم واقعا نفهمیدم مجردی چ لذتی داره. من خیلی ارادی داشتم و خوابگاهم بودم واقعا بهم خوش گذشت. خریت محض کردم

2728
من بشدت عصبی شدم دلیلش اینه ش هرم‌اونطوری که میخاستم‌منطقی و فهمیده نیست...رفتاراش رو اعصابمه امرو ...

برید پیش مشاوره. اصلا دوسش داری؟ مشاوره خیلی تاثیر داره و اگه میگه برو روانشناس ازش بخواه ک دوتایی برین

ینی میشه آدمایی ک اصلا باهم تو زندگی زناشویی دعواشون نشه.از دعوا بدم میاد ولی تو خونه ما عادی شده و ...

منو شوهرم تا حالا دعوا نکردیم، دوسال دوست بودیم دوساله ازدواج کردیم، بحث کردیم به ندرت، ولی دعوا و قهر نه

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
وااا این چ سوالیه. فقط و فقط مجردی و تا وقتیم ک متاهل نشدم واقعا نفهمیدم مجردی چ لذتی داره. من خیلی ...

نه بنظرم به نوع ازدواجت بستگی داره، من هیچوقت نمیخام به مجردیم برگردم

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
شوهر من خیلی زود عصبی میشه اصلا نمیشه زیاد باهاش تند حرف زد همیشه وقتی عصبی کوتاه میام و چیزی نمیگم سعی میکنم خونه رو ترک کنم بعد از یه ساعت میام خونه یا میریم میخوابم و یا حمام میکنم سر خودمو گرم میکنم 

غر نزدن خیلی خوبه که شوهر من تمام درخوایت های منو غر میدونه و مهم نیست برام

خودمم برام مهم ترم برا شادی دل خودم هر کاری میکنم قهر نمیکنیم ناراحت میشم صبحت نمیکنیم زیاد باهم هیچ وقت ناراحتی هامون به خانواده هامون نمیگیم 

و من مهم ترین دلیل خوب بودن باهم رو رابطه جنسی میون میدذونم

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
چه تاپیک خوبیییی واقعاااا من خودم تو پریودی یه ادم دیگ میشم🤣🤣🤣برای خودم و زندگیم خیلییی نگرانممم ...

من فقط تو پریودیم نیست از ۵.۶ روز قبلش عصبیم ۷ روز پریودیم همینجور تا یکی دو روز بعدشم هنوز تاثیرش رکمه. کلا داغووونم😂

من فقط تو پریودیم نیست از ۵.۶ روز قبلش عصبیم ۷ روز پریودیم همینجور تا یکی دو روز بعدشم هنوز تاثیرش ر ...

من از دووهفته قبل ایطور میشم یاد یه چیزاییی میوفتم واییی میخوام فقط خودمو بکشم🤣🤣🤣

2706