2726

کامنت بزارین از ساعت۱۱به بعد شروع میکنم

خواهش میکنم دوستانتونو تگ کنین 🙏❤️

یه یا علی کامنت کنین ب نیت حاجت روایی نفر بعدی من براتون قدر میخونم لایک میکنم

اللهم عجل لولیک الفرج❤️

یا علی(ع)

@اعتصامی    

@ژیناگلمن    

سلام دوستان لطفا اگ میتونن تگ کنین براشون بخونم من کسیو نمی شناسم تو سایت فقط شما خاطرم بودین🙏

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم 

واسه من بخون سارگل

یا علی (ع)

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی همه حاجت روا باشن🤲🏻....💕

عسل هستم.......ممنون میشم دعام کنید توی زمینه که میخوام موفق باشه ام به اون جایی که میخوام برسم عزیزانم همیشه سلامت باشه ان و به عشقم برسم....خیلی ممنون💚🥰

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2728

یا علی

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

یاعلی

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن

برای منو نامزدم اسمم فاطمه

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
2706