2737
2734
از صرافی آنلاین معتبر با هر مقداری می توانید ارز خریداری نمایید حتی 200 هزار تومان

به نظرت تا ۲۰ روزه دیگه وینک رشد میکنه

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زمان زیادی میبره تا به رشد برسه

وایی دارم دیوونه میشم از ۴۵ تومن خریدم الان ۳۰ تومنه😢😢😢

از یه جایی بع بعد احساسات ته نشین میشود و لباس منطق به تن میکند! دیگه دوستت دارم های ادم ها را قاب نمیگیرد تا به دیوار قلبش بیاویزد ادم از یه جایی به بعد عشق را در اعماق فراموشی دفن میکند چون خسته تر از ان است که بارها شکست بخورد

الان هم یه کمپین عالی دارن به اسم جمع برنده که دوتا 206 هدیشون یکیش که بدون قرعه کشی

دومی هم با ثبت نام  توی قرعه کشیش شرکت میکنید

اگر کد رفرال تون رو هم برای دوستاتون بفرستید و دعوت کنید میتونید مانا و شیبا هدیه بگیرید
https://bitpin.ir/landing/winners

هیچ احساسی بهتز از یه پیام غیر منتظره از کسی که دلتنگشی نیست
قبل از خرید هر ارزی به نمودارش توجه کنید، فقط به صرف تعریف یکی دونفر برای خرید اقدام نکنید شما دقیق ...

نمیدونم دیگه بدبخت شدم رفت 

2738
وایی دارم دیوونه میشم از ۴۵ تومن خریدم الان ۳۰ تومنه😢😢😢

این همه ارز که دارن سود میدن رو ول کردید، رفتید یه ارزی که معلم نیست کی به سوددهی برسه رو خریداری کردید

حتما که نبازی نیست یه واحد کامل خریداری کنید، با نیم واحد یا ربع واحد ارزهایی که تو رشد هستن مثل اتر یا دات رو خرید کنید

حداقل اگه ارز کم ارزش میخواستید بخرید، کاردانو میخریدید

نمیدونم دیگه بدبخت شدم رفت 

خدا نکنه، دور از جون، صبور باشید تا به سوددهی برسید، تو خرید عجله کردید، دیگه عجله رو کنار بذارید و صبر کنید

من هیچی نمیدونم چجوریه؟ سایته؟ اپلیکیشن؟  میشه بیشتر توضیح بدید

اول اینکه آموزش ارز دیجیتال نیازی به کلاس و آموزش دیدن نداره، جیب یه سری شیاد و کلاهبردار رو پر نکنید و فریب یه سری سودجو که میگن آموزش 0 تا 100 در چند رور رو نخورید.

سایت های زیادی آموزش رایگان گذاشتن آموزش ارز و آشنایی با ارز رو تو سایت شون گذاشتن

همونطور که برای خرید ارزهای کاغذی مانند دلار و پوند  و یورو ... به صرافی های فیزیکی مراجعه می کنیم، برای خرید ارزهای دیجیتال باید به صرافی های آنلاین بریم و ثبت نام کنیم، نیازی به مراجعه حضوری به جایی نیست

همون صرافی های که در بالا گفتم، اطلاعات هویتی تون رو میدید تا تایید کنن، بعد از تایید مدارک، می توانید ارز دیجیتال خودتون رو با هر مقدار سرمایه اولیه حتی 200 هزار تومان خریداری نمایید

مگه ارز دیجیتال هم مثل بورس قیمتش پایین میاد؟ شنیدم فقط سود میده که😂

مثل بورس پایین میاد، اما پایین اومدنش موقتی است و باز اوج میگیرد

مانند بورس نیست که سرمایه تان دود شود و دیگر برنگردد، امکان برگشت سرمایه و سود هست

اول اینکه آموزش ارز دیجیتال نیازی به کلاس و آموزش دیدن نداره، جیب یه سری شیاد و کلاهبردار رو پر نکنی ...

باید برم سرچ کنم اسم صرافی ها رو و بعد ثبت نام کنم؟

چه ارزی باید بخرم با دویست تومن مثلا؟

2706