2733
2734
عنوان

دوست خائن

691 بازدید | 32 پست

سلام خواهرای گلم میشه کمکم کنید من با یک خانم ۹ ماه دوستم اون خانم خیییلی میومد خونم  تمام رازهاشو باهام درمیون میزاشت منم بر اساس تجربه راهنماییش میکردم ولی اونروز اومد منو برد امام زاده بهم گفت حلالم کن من همش این مدت بهت دروغ گفتم دوستان این خانم خییلی قصم میخورد میگفت مرگ تنها دخترم و به خاک دادلش جوانش قصم میخورد تو این ۹ ماه خیلی قصم میخورد و همش میگفت من همش این مدت بهت دروغ گفتم خواهری ها کمکم کنید دارم دیوانه میشم چرا از سادگی من سو استفاده کرد چیکار کنم و یکی از رازهاشو گفت منم دست رو قرآن گذلشتم که به کسی نمیگم ولی حالا همش بهم پیام میده و اذیتم میکنه و همش میترسع که نکنه من رازش رو فاش کنم ولی من قصم خوردم ولی اون همش میترسه

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نفهمیدم

فکر کن یکی از دوستای صمیمیت خیلی باهات درد ودل میکنه خیلی قصم میخوره و بعد یهو میفهمی تمام حرفاش دروغ بوده 

چیکار میکتی

من یک مادر بیمارهستم مادری ک با وجود بیماری تنها آرزوش دیدن عروسی  دختر کوچولوهاش برام دعا کنید بیماریم ‌پیشرفت نکنه تا دخترانم در اوج کودکی شاهد رنج کشیدن مامانشون نشن تا لبخند کودکانشون رو لباشون خشک نشه  
2738

پیام بده وقتی این همه مدت دروغ گفتی معلومه اون رازتم دروغه . من مثل تو دروغ رو الکی جار نمی‌زنم . دیگه اصلا برام مهم نیست اون رابرت و حرفات و ... و دیگه هم تمایل به ادامه رابطه با شما ندارم . بعد هم بلاک

اون بهت دروغ نگفته میترسه ک تو رازهاشو فاش کنی برا همین داره میگه همش دروغ بوده

ن عزیزم منو برد امام زاده و اونحا ازم خواست حلالش کنم و قرآن رو آورد و قصم خورد که دیگ بهم دروغ نمیگه و ازم خواست حلالش کنم

تو خودت چرا با کسی که نمیشناسی دوست شدی  من خودم میدونم ساده ام   پس ریسک نمیکنم و د ...

ب خدا منم چون شهر غریبم هیچکس رو ندارم و با این دوست شدم چون دخترمم با دخترش دوست و همبازیش

2706