2737
2734
عنوان

چرا اینقدر بی کس بودم ؟

188 بازدید | 28 پست

دوران مدرسم خیلی بدبخت بودم . مسیرم خیلی دور بود طوری که هیچکس پیاده نمیاد . مامانم چندبار اومد گفت من بدون ماشین نمیتونم . همه ی بچه ها یا با ماشین و موتور پدرشون میومدن یا سرویس ولی پدرمن گفت سرویس نمیخاد . خیلی ستمگره خیلی ازش،ناراحتم . ۲ سال و نیم منه خر حمال هرردز مضحکه مردم بودم . هرکی میدید به رفتنم گیر میداد . راه خیلی دور بود البته پدرم چون هرگزمارو بیرون نمیبره یه راه رفتنم واسم خوب بود ولی الان ناراحتم . که قراره امتحان نهایی کدوم جای دورافتاده بیفتم 😭😭😭😭😭 خدایا منو راحت کن از بی کسی و اون پدری که صبحا حتی بدش،میاد آدمم برسونه . بگم که تو این مسیر اتوبوس راه نداشت و من صبح تو خیابون خلوت میرفتم هیچکسم نمیدیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا مشکلتو به معلم ومدیر مدرسه تون نمی گی مگه نمی دونی هرانسانی توی زندگیش سه تا پدر داره اولی که پدرتونه دومی  پدرهمسره که ندارین هنوز سومی هم کسی هست که بهتون علم یاد میده مطمئنا کمکتون می کنن

بِحَقِّ الْحُسَیْن                                                            ‌‌                           اللّهمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ.الْفَرَجْ                                                 🖤🖤🖤🖤                                                                       دعای من در              روضه ی                                                                       ابا عبدالله الحسین علیه السّلام                                                                   فقط ظهور امام زمانم
چرا نمیری؟اینجوری میتونی یه سری کاراتو مستقل انجام بدی

تو این کرونا دیگه نمیشه فعلا ته خونه درس میخونم بعدم میچپم ته اتاقم نه ببرون میبرنم نه کسی کاری باهام داره 

به چه دردی میخوره این پدر؟

گلم نمیدونی چی میگم خدا نکنه عزیز از دست بدی 

من دختر عموی مامانم مثل این دوستمون فک میکرد وقتی باباش و از دست داد نمیدونی چقدر غصه خورد هنوز که هنوز همینطوریه 

با آدما مهربون باشیم چون وقتی از دست برن دیگه پشیمونی فایده ای نداره  

2706