2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی با یه دختر دیگه رابطه داره 😑

اگه به غیر خدا تکیه کنی...خدا واگذارت میکنه به همون! اگه برای غیر خدا کار خوب کنی...خدا میگه برو پاداش و ثواب کارت رو از همون بگیر! اونایی که میگین خدا وجود نداره...مگه توی تخم مرغ آبکی نیست؟ پس چجوری ازش جوجه بیرون میاد؟!... مگه قبول نداری تو از هیچ ساخته شدی؟ دست و پات رو میبینی؟؟ تو از یه قطره آب کوچولو به اسم اسپرم درست شدی! من معتقدم همه وحود خدارو قبول دارن!حتی آتئیست ها! ولی وجود خدارو انکار میکنن! چرا؟ چون اگه وجود خدارو قبول کنن مجبورن تو رفتاراشون یه تغییرایی ایجاد کنن... صد بار گنه کردی و دیدی ثمرش را... خوبی چه بدی داشت که یکبار نکردی؟ هیچ لذتی بالاتر از حرف زدن با خدا نیست...(حرف زدن دو طرفه) فکر کردی اون صدای درونیت که بعضی موقع بهت امید و آرامش میده صدای خودته؟؟ نه عزیزم...این صدای خداست که تو داری با گناه کردن این صدارو خفه میکنی! خدا تو قران گفته من از رگ گردن بهت نزدیک ترم...با خدا باشی هم این دنیا هم اون دنیا تو مشتته! خدا رو نخواه برای رسیدن به دنیا!!دنیا رو بخواه برای رسیده به خدا..خدا عشقش شرطی نیست... تو پدر و مادرتم دو بار سرشون داد بزنی عاقت میکنن. ولی خدا چی؟ آغوشش بازه برات همیشه...فکر کردی سختی هایی که میکشی برا چیه؟؟ برای اینکه تو برگردی تو مسیر اصلی و درست زندگیت!!!خدا تو حدیث قدسی و قرآن گفته من دو تا قلب تو سینه ی هر کسی قرار ندادم! این قلب یا جای منه یا دنیا...این دنیا الکیه عزیزم پوچه پوچ!! دیدی وقتی به چیزی که خیلی دوسش داری میرسی بعد یه مدت احساس پوچی بهت دست میده؟ چون درون تو بی نهایت طلبه...شاید دوباره بگی بی نهایت وجود نداره:/ آیا تو دوست نداری بی نهتیت زیبایی داشته باشی؟ دوست نداری بی نهایت پول داشته باشی؟...ببین..این میل تو به بی نهایت نشون میده بی نهایت وجود داره ؛) تو بی نهایت طلب هستی برا همین لذت های دنیوی بعد یه مدت دلت رو میزنه. تو بی نهایت طلبی و خداهم بی نهایته...پس به نظرت باید چیکار کنی؟
2728
2738

بخدا خیلی زشته ادم ی بار کات کنه

بعد چند ماه بیاد ببینه رلش با کسی دیگه اس

بعد خودشو بندازه تو رابطه اون دونفر گ اون پسر با اون دختر کات کنه

خیلی بده بخدا  الان اون دختره چ گناهی داره خب

2706