2737
2734
من تا 2 ماه بعد از زایمان از درد مردم.....هر روز زایمان کردم از زجر....... فقط این که میگم برام موثر ...

چی هست این عزیزم؟ میشه بیشتر توضیح بدی

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علائم بیماری من از خارش شروع میشه.اگه محل نذارم دچار درد و خونریزی هنگام اجابت مزاج میشم.

پماد کوهان شتر بگیر و بزن به مقعدت

اصلشم گیر بیار .درب قوطیش صورتیه

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
2731
سیر بیشتر برای ضدعفونی روده و خوابیدن التهاب بواسیره واقعا معجزه میکنه اما این شقاق رو هم من خیلی پ ...

سلام . پناد تتراساکلینو روزی چند بار و چطوری و تا چند روز استفاده کردین که خوب شدین؟

بهترین دارو پماد ام جیه .واقعا تاثیر داره  من بعد از زایمانم ب اندازه ی گردو کمه ی تخم مرغ زده ...

سلام .ببخشید من واسه بارداری دارم‌اقدام میکنم میشه استفاده کرد از این پماد ها؟.نمیدونم هنوز باردار هستم یا نه .من دکترم قبلا بهم پمادنیتروگلیسیرین داده بود که با وازلین ترکیب شده .

2738
وااااااای من با شقاق مردم و زنده شدم خدا خیرش بده دکتر امیر طاهری و اگه اون نبود تا الان مرده بودم ه ...

والا منم تعریفش زیاد شنیدم تو اینجا رفتم پیشش اول کولونسکپی کرد بعدم بدون هیچ دارویی فقط گفت بیا بوتاکس کن منم نرفتم شما رو چطور درمان کرد دکتر های الان بیشتر به فکر پول ومنافع خودشون هستن تازه تو مطبشون چقدر معطل شدم برای کولونسکپی حالم بد شده بود بعد نزدیک یک تومن پولش شد ولی موقع ویزیت نمیشد دوتا سوال پرسید زورشون میومد توضیح بدن فقط پول ویزیت میگرفتن تازه برای یه نوبت ۳ساعت الکی معطل میشی بعد ۵وقیقه ویزیت  ولی جالب یه خانمی رفتن داخل نزدیک ۴۰دقیقه طول کشید ویزیتشون اونوقت من بیچاره ۳روز هیچی نخورده بودم به خاطر کولونوسکپی فقط آب و داروهای افتضاح وروغن برای ملین منتظر بودم با اون حالم خانم تشریف بیارن بیرون اصلا نظم نداره میگن ۴اینجا باش ولی ۷نوبت میشه تازه فکر کنید استرس دارید برای مریضیتون  ازش هیچ دارویی هم نداد باعث شد من دیگه به فکر درمان نشم حتی آمپول بوتاکس گفت خودت گیر بیار اصلش واقعا متاسفم برای دکترهای مملکتمون البته بعضی هاشون 

اللهم عجل لولیک الفرج
سلام من يه مدت خيلي درگيرش بودم. علت شقاق تنگ شدن ماهيچه هاي دور مقعد هستش پس براي گشاد شدن اون من ...

سلام عزیزم منم شقاق دارم این پماد خریدم میزنم ولی احساس تیزی اول دفع دارم که خیلی بد شما خوب خوب شدی با این پماد

برو پیش دکتر ستوده نیا فوق تخصص داره و با لیزر برات درمان می کنه . البته اگه نیاز به عمل باشه . باید بری معاینه بشی در مراحل اولیه باشه عمل نمی کنن . اما نباید بزاری مزمن بشه . این دکتر خیلی معروفه . دوستمم رفت پیشش و جواب گرفت . 

سلام من سه ساله شقاق دارم ولی با مراعات خوب بود ،۳ روز پیش دوباره یبوست شدم و شقاق ، خیلیییییی درد د ...

منم همین مشکلو دارم 

واقعا نمیشه اپی یا انگشتو برد داخل 

چ برسه بشه پماد زد یا دفع کرد

2706