2410
2553
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 590244 بازدید | 2383 پست
بدیش اینه که من الانم نمیدونم مجید اخشابی دقیقا چی میگفت 😶😶😶😶من توام یا تومنی فکر نمیکردم کسی بج ...

یکی بود یکی نبود کور بشه چشم حسود

دو تا خورشید سیاه دو تا چشم سرمه سود

رشک باغ و کشتمه باغ نگو بهشتمه

عمر مژگونش دراز رنگ سرنوشتمه رنگ سرنوشتمه

میدرخشن توی ماه دوتا خورشید سیاه

جمجمک برگ خزون اینه بخت بی گناه

غنچه گل گل شکره شب قضا و قدره

مهر و مهتاب رو ببین یکی باشیم سحره

اگه یاری نگیری بی تعلق اسیری

هستی اینه چرا عاشق نمیری

زلف پر خم آفرید اونکه آدم آفرید

دل و دلبر رو برا هم افرید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخ از دنیا اومدنش استرس دارم که نتونم. خودم اصلا اختلاف سنی زیادو دوست نداشتم. ولی موقع خواستگاری ...

نه اصلاًاین فکرونکن

من میگم زندگی زناشویی یه حدی داره ازاون حدمیگذره انگارمردوابسته ترمیشه ازده سال رابطه ی ازدواج واینکه مرد۴۰سالش بشه من خیلیاااااارودیدم اصلاًازاین روبه اون رو شدن...

زندگی که شمازن خونه شی چرا بایداولویت دیگری باشه؟

این ایرادشوهرت نیس ایرادکارشماس چون بی سیاست بودی

من خیلی باخواهرشوهرم اوکیم

نمیخوامم بگم اونامشکل دارن وشوهرت خواهری و...نه هیچوقت این تفکروندارم

من میگم ایرادازشماست تواولیتش نیستی نه ایککه کامل ازخانواده ش بگیریش چون این امکان وجودنداره بلاخره خسته میشهازتظاهرکردن مگراینکه توخون وذاتش باشه...

من داداش خودمم همینه راضی نیستم کامل به حرف ماباشه ولی بی احترامی روهم دوست ندارم اینکه رسماًزنش بی ادبی کنه واون گوش کنه وهیچی نگه...

نظرشخصی من بودعزیزم🌼

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
نه اصلاًاین فکرونکن من میگم زندگی زناشویی یه حدی داره ازاون حدمیگذره انگارمردوابسته ترمیشه ازده سال ...

نه بابا من کارش ندارم .مثلا جوری برا خواهرش کار میکنه انگار شده وظیفش یعنی هررررر کاری داشته باشن خودش و شوهرش زنگ میزنن به شوهر من اینم تند میره.

خودشم میگه و میدونه نباید اینکارو کنه شده نوکر دست به سینشون.

ولی اینقدر خواهراشو دوست داره نمیتونه بگه نه.

یه مدت برا داداششم همین بود دیگه وابستگی به داداشش کمتر بود به خودش اومد از اون موقع به داداشش چند باری گفت نه.و اون دیگه زنگ نزد.

باورت میشه به دامادشون گفت نه من کار دارم نمیتونم برم کارت رو انجام بدم گفت حالا ادرس میدم ده دقیقه دیگه اینجا باش😕

یعنی اونا هم جوری شدن انگار وظیفه ی شوهر منه که تمام کاراشون بکنه.

یه روز دامادشون زنگ زده میگه یه لطفی در حق خودت بکن😳.شوهر میگه چی اونم گفت برو خواهرتو از سرکار بیار😕حالا خودش حوصلش نمیذاشت بره زنشو بیاره .اصلا یچی میگم یچی میشنوی.اینا خانواده عجیبین.خیلی عجیب

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2720
نه بابا من کارش ندارم .مثلا جوری برا خواهرش کار میکنه انگار شده وظیفش یعنی هررررر کاری داشته باشن خو ...

بگذاروقتیکه اینجوریه خودش بفهمه اشتباه میکنه بلاخره میفهمه مطمئن باش خسته میشه...چون اینجوری که میگی رابطه شون دوطرفه نیس بلاخره یه جاخسته میشه...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
بگذاروقتیکه اینجوریه خودش بفهمه اشتباه میکنه بلاخره میفهمه مطمئن باش خسته میشه...چون اینجوری که میگی ...

نه اونا کاری نمیکنن شوهر منم البته کاری نمیخواد ازشون.

خیلی دوسشون داره.

فک نکنمم بهتر بشه.

اگر میخواست بشه میشد.

تا مجرد بود پول قبل خاستگاریمون جور کرده بود ماشین بخره روز خاستگاری گفتن دنبال خریدشه.ما قبول کردیم پوله رو داد خواهرش اینا رفتن ماشین خریدن😕هنوزم پس ندادم.میگه این مال زمانیه تو نبودی.میگم چه ربطی داره.میشد اولش ماشین داشته باشی که فرار نباشه پول عروسیمون بدیم ماشین بخریم.دستمون جلو بود.

بعد طلاهای منو برا اینکه بزنه به کاری فروخت.رفت برا خواهرش گوشی و برا بچه اون تبلت خرید😕مثلا قرض.اونام خورد خورد دارن میدن ولی خرج میشه.برا من طلا نشد دیگه.

بدون اینکه چیزی بگه.ته دلم اصلا اصلا راضی نیستم از این کاری که کرد و با طلای من براشون خرید کرد.بقیشم خرج شد رفت.

منم چیزی نگفتم.بگمم میگه برا دوتا تیکه طلا چیکار میکنی حالا.

۴۰ گرم بود طلام.

حالا ما حقوقمون ۲۳۰۰ 

اونا فقط خواهرش رو۴

شوهرشم ازاده کارش اصلا نمیگه چقدر درامدشه .از بس زیاده😕

اونوقت همش میگن نداریم قرض میگیرن و نمیدن.

با این چیزا فک نکنم درست بشه.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
چی بگم ، اتفاقا شهرشون کوچیکه ، آدمای رده بالاش همه همدیگه رو میشناسن و پشت همن . بعیدم نیست   ...

هرچی بش گفتی حقش بوده درکت میکنم عمه منم خیلی عوضیه مادربزرگم همشون حالم بهم میخوره ازشون اوففف..کاش دیگ جوابشونم نمیدادی

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2714
هرچی بش گفتی حقش بوده درکت میکنم عمه منم خیلی عوضیه مادربزرگم همشون حالم بهم میخوره ازشون اوففف..کاش ...

امشب تصمیم گرفتم دیگه خودمو پیششون خار نکنم، احترام گذاشتن سر جای خودش. خیلی هم خوبه  و حتی  برای جلوگیری از ایجاد کینه و دشمنی تو  این دنیای بی ارزش خیلی لازمه.  

ولی فهمیدم هر چیزی یه حدی داره ... 

تو تاپیک آخرم نوشتم جریانی که بین منو دختر عمم تازگیا پیش اومده رو.

اگه دوست داشتی بخونش 

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
یه روزم تو یه جمع خانواده همسرم بودیم.حرف غیبت بود من نمیشناختم سرم تو گوشیم بود.مادرشوهرم داشت از س ...

هرچقدررررررر لایکت کنم کمه. ان‌شاءالله خداوند خیر دو دنیا رو بهت بده عزیزم. خیییییلی خندیدم. اشکم دراوووومد😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

🙏🏻لطفاً برای شادی و آرامش روح همهء اموات و پدر عزیزم، هر ذکری رو که دوست داشتید، قرائت کنید...😭💔😞  #←🌸💚بِسْمِ اللّٰهِ الرَّحــْــمٰنِ الرَّحِیــْـمِ💚 {وَ ذَالنـُّونِ إِذْ ذَهَبَ مُغَاضِبًا فَظَنَّ أَنْ لَنْ نَقـْدِرَ عَلَیْهِ فَنَادَیٰ فِی الظُّلُمَاتِ أَنْ لَا إِلـَٰهَ إِلَّا أَنــْـتَ سُبــْـحَانَکَ إِنِّي کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِیْنَ (۸۷) فَاسْتَجَبــْــنَا لَهُ وَ نَجَّیــْــنَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَ کَذَٰلِکَ نُنـْجِی الْمُؤْمِنــِــیْنَ (۸۸)}💚🌸
دوست معمولیم واسم هدیه خرید منم جلو همه باهاش دست دادم و دستشو بوسیدم و گذاشتم رو پیشونیم 😐😐😐🤲 ...

الانم از لایک پاره شدی😂😂

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست                   گاهی نشانه قطع امید ازسطح شعور طرف متقابل است...
2706