2733
2734
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591670 بازدید | 2383 پست
اااااا چقدرجالب حالا۹سال خیلی مهم نیس این استادمن باورکن بیشترازده سال بزرگترازمن بودفک کنم  ...

عخی ۶ سال که خوبه😂نرمالش و بهترینش ۵ ساله

شوهر منم میگه بچه بزرگ کردم من😕

الانم باردارم میگه بچه دومم داره میاد🙂😅

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
من برنامه نویسی و کد نویسی و کار با کامپیوتر رو به طور کامل مسلطم  از اون طریق هک کردنو بعد از ...

یعنی الان می تونی چی هک کنی ؟ شماره ملی بدیم میتونی سنش رو دربیاری ؟ یا واتساپش رو؟ خدایی جواب بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسال پیش تو عروسی نوه عموم انقدر رقصیدم همش جلو دوربین بودم،مامانمو وخواهرم بزور منو گرفته بودن،که نرقصم الان روم نمیشه فیلم عروسیشونو ببینم.تازه خواستم بیام بشینم که شام بخوریم نمی دونم چی شد یهو میزو چپه کرد.😐😐خیلی تباه بودم خیلیییی😆

ضعیف نیستم اما وقتی حرف تو میشود گریه امانم را میبرد،دلتنگتم آبجی💔                                         
2728
دوست معمولی یعنی چی؟پسر بود؟😄

آره دیگه باهم دوست بودیم دوستای معمولی 😂😂😂

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

اون موقع که دانشجو بودم یکی از کلاسامون دیروقت تموم شد هوا تاریک شده بود کلاس کلا چهار پنج نفر بود فقطم من دختر بودم یکی از پسرا کلاس که ماشین داشت گفت بیایید من تا دم سرویس میرسونمتون منم صاف رفتم جلو نشستم😐😕 الان چهار ساله که ازدواج کردیم هنوز میگه اون روز فازت چی بود اومدی جلو نشستی🤔🤣

2738
از خاله ی من جو گیرتر وجود نداره .۲۰سال پیش عروسی کرده.فیلم عروسیشو ک دیدیم همش در حال تمبک زدن و سو ...

😂😂😂😂

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
بچه ها من چون.همیشه عادتمه توعروسیا کل میکشم ودست دست وهورا میکشم کلا جایی.که باشم  بادخترا مجل ...

🤣

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

عقدکنون دخترخالم بود قراربود عاقدبیادصیغه محرمیت بخونه وسطای مجلس که داشتیم میرقصیدیم گفتن عاقد داره میاد رفتیم کناری وایسادیم تا عاقد وارد مجلس شد من بلند یه صلوات فرستادم همه ساکت بودن خیلی خجالت کشیدم نامحسوس رفتم جایی که توچشم نباشم

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
2706