2733
2739
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 591708 بازدید | 2383 پست
اصلا هلاکتم😂

خداااااا 😭

حالا رقصمو نگم که موقعی که راهنمایی بودم مثلاً با آهنگای ساسی مانکن میرقصیدم،،،،فکرشو بکن رفتم یه دامن و سوییشرت پوشیدم تو مجلس از وسط زنایی که با چادر نشسته بودن و داشتن نگام میکردن به سبک مایکل جکسون افلیج وار میرفتم تا ته و برمیگشتم 🤧🤧🤧😐😐😐🤲

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کی تاحالا تو عروسی لباس مجلسی با صندل مردونه پوشیده  به جز من 😫😫😫😫😫😫😫

تو ارایشگاه پشت سر عروس بودم فهمیدم چی پامه 😭😭😭😭

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
2731
یاد زامبیا تو قطار بوسان افتادم 😂😂😂

😭😭😭😭🤧🤧🤧🤧😐😐😐😐🤲

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

یه چند ماه قبل اینکه کرونا بیاد عروسی داشتیم

لباسم کوتاه بود وقتی می‌نشستم میرفت بالا لباس زیرم معلوم میشد 

میدیدم چقد آدم نگام می‌کرد منم با چ اعتماد بنفسی فیگور میگرفتم

آخرم از رو عکسا متوجه شدم اه😐🤦🏻‍♀️😂

2738
خداااااا 😭 حالا رقصمو نگم که موقعی که راهنمایی بودم مثلاً با آهنگای ساسی مانکن میرقصیدم،،،،فکرشو ب ...

تیپت به کنار خانمم...دقیقا وسط چه مجلسی؟😂

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
تیپت به کنار خانمم...دقیقا وسط چه مجلسی؟😂

تولد 😐😐😐🙆

2706