1874
2079

سلام مهربون ها میخام عکس جهزیمو بزارم کمی حوصله به خرج تا بزارم اخر سر هم جواب سوال هاتونو میدم😊🥰😇

😎اهل کینه نیستم ،ولی از چپ بخورم،از راست میزنم😎🥰

باش

مـنـم،هـمـونـ  بـی ادبـِ.                                هـر کع میگـردانـد از مـا روی،ممنـونیـم مـا🧷   https://t.me/Hich_zh چنل نوشتع ها و دکلمم                                  هیتلرم خوبع ها،اما من عاشق با پنبع سر بریدنای چرچیلم....                                                              این کینع شتری نیست،زخم عمیقع.تو نمیتونی تا ارنج دست بکنی تو سینع من و شیش ماه بعد و یکسال بعد که با دیدن دستات وحشت میکنم بهم بگی کینع ای.خیر کینع ای نیستم،زخم خوردع ام.                                           غذا تو گلوتون گیر کردع،من هم محکم میتونم بزنم پشتتون هم میتونم بشینم و براتون دعا کنم،کدومو انتخاب میکنید؟!

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
2051

آخ جون بذار

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه
2082
1718