1874
2079

من یه بار بابام به مامانم خیانت کرد ولی به ظاهر پشیمون شد و بخشیدش مامانم.

ولی من چند بار موتجه شدم که بازم به کاراش ادامه میده ..ولی هیچی به مامانم نگفتم

از سال 96 عضو بودم سه بار ترکیدم خط جدید نداشتم صاحب این کاربری داشت از سایت میرفت کاربریشو داد من عشق

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073
شماهم باید دائما به پدرت ،تذکر میدادی که فکر نکنه مادرت  ناآگاهه، خدا آگاه هست و به وقتش بدجور ...

چی بگم آخه؟

از سال 96 عضو بودم سه بار ترکیدم خط جدید نداشتم صاحب این کاربری داشت از سایت میرفت کاربریشو داد من عشق

من خدا روشکر ندیدم

ولی دوستم دیده بود بد هم دیده بود.کلا شوهرش مشکوک میزد.‌

مثلاگوشیش و پشت و رو میذاشت رو میز. یا حتی حموم هم با خودش میبرد گوشیو.

عضو گروه رز زرد    وزن  اولیه ۶۶،   هفته پیش  ۶۴و۷۰۰،    امروز ۶۵😏      هدف ۵۸

پسرعمم متوجه شده بود همسرش خیانت میکنه بهش

بس که دوسش داشت فقط بهش ی سیلی زده بود😐و بخشیدش 

ولی دختره آدم نبود و چن بار دیگه هم خیانت کرد و زندگیشون خراب شد

بعضی وقتاخود شیطونمیآد میزنه رو شونم میگع داری چ غلطی میکنی؟😐👻              😎از اوج تا پرواااااز ۶۵۰
2032
خودت چند سالته واقعا حق داری  چطوری خیانت میکنه؟

18 

اکثرا چت با زنای خراب 

ولی یه بارم یکی رو صیغه کرده بود 

2051

خیانت ندیدم ولی امروز ساعت ۲ رفتم سر خیابون سبزی بخرم دختر ۱۴ ساله همسایه رو دیدم مغازه داره دستش رو گرفته بود و داشت در گوشش چیزی میگفت مغازه داره ۲۶ یا ۲۷ بهش میخوره 

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
یه آدم چقد میتونه عوضی و وقیح باشه که با وجود زن و بچه بیراهه بره. حیف اسم آدم که رو اینا بزاری  ...

حیف زن اینجور آدما 

بدبخت بچه هاشون 

من کامل میفهمم اونایی که خیانت میبینن چی میکشن 

وای  ب مامانت بگی فقط غصه میخوره  😢😢😢

فکر کنم خبر داره و به روی خودش نمیاره 

ولی من با جزئیات چتاشو خوندم 

1718