2726

التهاب در حد یه ساعت اینطورا فقط

سوزش نه

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره منظورم اینه موهای زائد از بین میرن؟

آره منم رو چونه و گردنم دارم لیزر میکنم فعلا کم شده و نازک ، دکتر به من گفت موهای زایدی که در امده فقط با لیزر از بین میره یعنی موی که در آمد دیگه در آمد درمان هم کنی هستش فقط زیاد نمیشه ، در نتیجه فقط باید لیزر کنی

زینک میزنم چند روز طول میکشه چند بار ایزر کردم نمیدونم ای سری چرا اینطوری شد دارم میمیرم از خارش

ببین پوستت سوخته... باید بری دکتر حتی میتونی غرامت بگیری از یارو. بلد نبوده. اینو بخون اطلاعاتش خوبه... 

https://candela.ir/Article/66/سوختگی-ناشی-از-لیزر-موهای-زائد

ببین پوستت سوخته... باید بری دکتر حتی میتونی غرامت بگیری از یارو. بلد نبوده. اینو بخون اطلاعاتش خوبه ...

مرسی چند قسمتشو خوندم ، آخه میدونی چند روز  بعدش شد   میگم شابد مواد شوینده ای که فرداش زدم باعث این بدبختی شده ، الان زینک میزنم همش

من فردا اولین جلسمه جیکار کنم☹

من خیلی زدم ، این دفعه اینطوری شد اونم بیخودی زدم دیگه مو نداشت واسه چند تا تار مو زدم نباید میزدم ، زایلاپی بزن قبلش ، بعدشم حتما با آب سرد بشور تا خنک شه بتامتازون و زینک بزن ی ۲۴ ساعت بزن برای اژمینان هیچی نمیشه 

2706