1874
2079

فکر کنم به درد هممون بخوره.

واسه تنوع غذا

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
سالاد سیب زمینی

چجوریه 

باز شوهر بی بهانه با ادایی کودکانه هیکل چون استوانه میکند غر غر به خانه یادم آید روز اول گردنش گج. دست و پا شل پیش بابا موش میشد سر خیش تا گوش می شد دختری افتاده بودم مهربان و ساده بودم نرم و نازک شاد و چابک چشمهایم همچوو آهو عطر موهایم چو شب بو می شنیدم از لب او : حرفهایی همچو جادو : من غلام خانه زادت جان دهم هر دم به یادت گر نیایی خانه ی من میگریزد روحم از تن بعد از آن گفتار زیبا خام گشتم من همانجا 😄 شد به پا جشن عروسی کیک و شام ودیده بوسی بعد از آن دیگر ندیدم هرگز آن اوقات بی غم قسمتم یک مرد جاانی اندکی لوس و روانی بی اراده همچو یابو پر خور و مغرور و پر رو هرکه کرد این دوره شوهر خاک بر سر گشت و حیران شد پشیمان شد پشیمان شد پشیمان 😂😂                     
2077
2051

با اجازه ی استارتر عزیز

دوستان میشه برید تاپیک این خانپ شاید بتونید کمکی بکنید ثواب داره

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6387264/

با-خرید-این-خوشمزه-ازم-حمایت-میکنید

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.تیکر بارداری نیست دوستان من مجردم تیکر کنکورمهکنکور بزرگترین چالش زندگی منه میشه برام دعا کنید موفق و سربلند پشت سر بذارمش؟برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید. به امید خدا سال ۱۴۰۰ سال پربرکت و خوبی برای همه  هست و من در این سال قراره به بزرگترین ارزوی قلبم برسم.
2082

خیلی غذاها هست 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه بوخودا❤️میشه واس رسیدن به آرزوهام واسم دعا کنید؟ ❤️😇دقت کردی ؟ همین الان هم اکنون این لحظه پیر ترین سنی هستی که تا حالا بوده ای و جوان ترین سنی که تا ابد خواهی بود😃از باغ می برند چراغانی ات کنند♡︎تا کاج جشن های زمستانی ات کنند♡︎پوشانده اند «صبح» تو را «ابرهای تار»♡︎تنها به این بهانه که بارانی ات کنند♡︎یوسف! به این رها شدن از چاه دل مبند♡︎این بار می برند که زندانی ات کنند♡︎ای گل گمان مکن به شب جشن می روی♡︎شاید به خاک مرده ای ارزانی ات کنند♡︎یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست♡︎از نقطه ای بترس که شیطانی ات کنند♡آب طلب نکرده همیشه مراد نیست♡︎گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند♡︎ቻጎክዕ ነዐጠቿዐክቿ ጎክ ረጎቻቿ ሠዘዐ ዘሁኗነ ሃዐሁ ቻዪዐጠ ጌቿዘጎክዕ ሠዘቿክ ሃጎሁ ፕሁዪክ ሃዐሁዪ ጌልርጕ ዐክ ዘቿዪ 🖇️💛برای آرزوهات بجنگ نذار عوضش کنن به هرقیمتی که شده بجنگ در غیر این صورت ی آدم ضعیفی🌍🔫🎈🌈

سالاد جعفری

دوپیازه الو

💋خنده ات طرح لطیفی است که دیدن دارد💋               نگاهت قلبمو برده  هنوزم پس نیاورده                   دلم بی تاب چشماته بیا تا کم نیاورده❤                      نزدیکم به تومثل‌اسفندتافروردین                                                و تودوری‌ازمن‌مثل‌فروردین‌تااسفند                      💋❤۵/اسفند 😍❤😍۱/فروردین ❤💋       💋💋عشق یعنی؛ وقتی که دستتو می گیرم       مطمئن باشم که از خوشی می میرم!   عشق یعنی؛ وقتی که بیقرارت میشم         مطمئن باشم که تو می مونی پیشم!💋💋
1718