2726
عنوان

ترکیب رنگ موی زیتونی خوشرنگ

94097 بازدید | 21 پست
ترکیب رنگ موی زیتونی خوشرنگ البته بدون دکلره رو اگه کسی بلده تورو خدا دریغ نکنید
آرزوهایت را یک جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا و کائنات بخواه. خدا و کائنات یادشان نمی‏رود اما تو یادت خواهد رفت آنچه را که امروز داری، آرزوی دیروزت بوده است.
بچه ها لطفا اینجا هم سر بزنید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=607872&ref=home0
با قیمت مناسب برای عکسهاتون شاسی بخرید
فروش چای کاملا ارگانیک بدون افزودنی برای خرید چای ایرانی به ای دی teasaray@ مراجعه نمایید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
زیتونی تیره میتونی بدون دکلره دراری که خیلی خوشرنگ نیست. اگه خوشرنگ میخوای بدون دکلره باید حداقل یه رنگ سه صفر با اکسیدان 12 درصد بزاری تا موهات یه تکون بخوره و قرمز نارنجی بشه. بعد موهاتو خشک کن و یه A6 پادینا با اکسیدان 9 درصد بزار عالی میشه.
الان موهام تقریبا به طلایی میزنه ایا نیاز هست سه صفر استفاده کنم
آرزوهایت را یک جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا و کائنات بخواه. خدا و کائنات یادشان نمی‏رود اما تو یادت خواهد رفت آنچه را که امروز داری، آرزوی دیروزت بوده است.
نه عزیز رنگ 5زیتونی گذاشتم نمی دونم چرا طلایی شد
چون رنگ الان موهاتون روشنه خیلی راحت میتونی موهات را زیتونی کنی ... به نظر من M 6 رنگ قشنگی برای موهات بشه ... میتونی به اندازه چند قطره 5-6 قطره سرم موی کریستال قاطی رنگت کنی که خوشرنگ تر بشه ... اکسیدان هم شماره 2 بگیر

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2706