2726
عنوان

نگران کاربر

317 بازدید | 43 پست

سلام بچه ها من نگران یه کاربرم ۲تابچه داشت اززندگی سیر شده بود امد اینجا حلالیت گرفت نمیدونم چرا رفتم ببینم حالش خوبه یانه دیدم نوشت دسترسی به این کاربر امکان پذیر نیست بچه ها یعنی چی 😞😞

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی لغو کاربری شده

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
کاربری تعلیق شده

چطوری نی نی یارو بگم بیاد برش گردونه 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
غش کردم از مهربونیت 🥺🥺 یعنی تعلیق شده

خیلی نگرانش شدم‌میخاست بمیره هرچی خاستم امیدوارش کنم نشد باردار بود 😭

یعنی تعلیق شده دیگه نیست تو سایت

😭😭😭

@نی_نی_یار_5     @نی_نی_یار_شب    

ممنونم عزیزم ♥️

2706