1874
2075

پس برای منم دعا کنید 

از سال 96 عضو بودم سه بار ترکیدم خط جدید نداشتم صاحب این کاربری داشت از سایت میرفت کاربریشو داد من عشق

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

به نام خداوند رحمتگر مهربان

إِنَّا أَنْزَلْنَاهُ فِي لَيْلَةِ الْقَدْرِ ﴿۱﴾

ما [قرآن را] در شب قدر نازل كرديم (۱)

وَمَا أَدْرَاكَ مَا لَيْلَةُ الْقَدْرِ ﴿۲﴾

و از شب قدر چه آگاهت كرد (۲)

لَيْلَةُ الْقَدْرِ خَيْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ ﴿۳﴾

شب قدر از هزار ماه ارجمندتر است (۳)

تَنَزَّلُ الْمَلَائِكَةُ وَالرُّوحُ فِيهَا بِإِذْنِ رَبِّهِمْ مِنْ كُلِّ أَمْرٍ ﴿۴﴾

در آن [شب] فرشتگان با روح به فرمان پروردگارشان براى هر كارى [كه مقرر شده است] فرود آيند (۴)

سَلَامٌ هِيَ حَتَّى مَطْلَعِ الْفَجْرِ ﴿۵﴾

[آن شب] تا دم صبح صلح و سلام است (۵)

اٰللـٌّٰهًٌُمٓ صَلِّ عٓـلٰىٰ مُحَمَّدٍ وُاّلِ مُحَمَّدٍ وٓعٓجٓلِ فٓرٰجٰهٌٓمّ

چشششم محتاجیم به دعا بانو😍😚

امسال کنکور دارم  یه صلوات مهمونم میکنین برای رسیدن به هدفم مرسی  لطفااگه صلوات فرستادید لایکم کنین تا منم برای شما صلوات بفرستم   اینجوری انرژی مثبت بیشتره    

برای منم دعا کنید بچه هااااا

دعا کنین این ماه مامان بچه سالم و صالح و خوشگل شم

میشه برای اینکه طبیعی و زود مامان شم صلوات بفرستین?😇🤰🤱👼.خدا جونم من به دستای پر  مهرر تو خیره ام انشالله یه زودی تیکر بارداریمو بزنم صلوووااااات.خوشکل مامان من برای اینکه خدا تورو زودتر به من بده خیلی خیلی دعا میکنم دلم پر میزنه برای روزی که بفهمم تو رو دارم.من بخاطر تو خیلی مواظب خودمم.مامان جون بیا دیگه خودت به خدا بگو منو بزار تو دل مامان زهرام.تو خسته نشی بی منی?دلتنگ نشدی واسم.بیا تا حسرت بقیه رو نخورم مامان جان.تا کی به انتظارت بشینم مادر.بیا امید رو بیار به خونه به من به بابایی اونم خیلی بی امیده.تو بشو معجزه خونمون.خودت بخدا بگو من دیگه میرم پیش مامانم.یا امام حسین تو رو به علی اصغرت قسم برام دعا کن این انتظار تموم شه😔

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077
برای منم دعا کنید بچه هااااا دعا کنین این ماه مامان بچه سالم و صالح و خوشگل شم

انشالله که بچه دار میشی 

آیه اول تا ۶ سوره ی مریم رو بنویس و روی کمر ت ببند + ۳۶۰ مرتبه سوره ی توحید رو بخون