2726

قیمت ژل و جلا دهنده و قرصش چنده هر سه تا رو باید بریزیم؟زود زود تموم میشع اگه بخوام خیلی روشن کنم مثلا دو بار در روز؟

یه روزم حال دل ما خوب میشه؟!#:(:)             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نصاب به من گفته بود اگه از قرص فینیش کوانتوم استفاده کنم دیگه نمک و جلا دهنده احتیاج نیست. منم نمیریزم چون قرصش کامله. چند وقت پیش از دیجی کالا گرفتم چهارصد و خرده ای

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

قیمت ندارم الان ولی جلا دهنده و نمک رو یکبار میریزی چندین بار شست و شو میکنی خود دستگاه آلارم تموم شدن میده

قرص رو هر دفعه باید بذاری

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋

من قرص میندازم و دیگه نیاز ب چیزی نیست

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706