2733
2734

بیخیال شو

سلام🙂مادریک نوزادنارس ۳۴هفته ای هستم ...امیدوارم همه زنان سرزمینم طعم مادرشدن رابچشن...(اللهم صل علی محمدوآل محمد)برای شماهایی ک دلتون میخادمادربشید😊امروز۷اردیبهشت ۱۴۰۰من شروع کردم به رژیم گرفتن😊وزن شروع من ۸۰کیلو😱وزن هدف ۷۵فعلااااا😐انشالله که بتونم‌🤭برام دعاکنین منم به وزن دلخواهم برسم وانگیزه داشته باشم چون خیلی شکموام 😌😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمو بیشتر براش عزیز میکنم 

نمیزارم کم داشته باشی ک بخاد ب اونا نگا کنه یاحتی فکر کنه

اولم اعتماددددددددددددددددددددددددددددددددد کن

بعضی از نگاه ها ، صدای قشنگی دارند.  
2731
2738

اگه شوهر من باشه هیچی .

نمیدونم چرا ولی خیلی بهش اعتماد دارم 

همه ادمای محل کارش میشناسم خودش میاد هرروز همه چی تعریف میکنه .تازه همکلاسی های دانشگاهشم بهش پیام میدن بهم میگه بیا جواب این بده اعصابش ندارم😐

مثلا منم به زنای بعضی مشاغل فکرمیکنم مثل لوازم آرایش فروشیا ،بوتیکی ها ولی اعتماد وعشق که باشه همه چی درسته غیر این طرف کارش تو بیابونم باشه بازم یکی رو واسه خودش پیدامیکنه

اگه شوهر من باشه هیچی . نمیدونم چرا ولی خیلی بهش اعتماد دارم  همه ادمای محل کارش میشناسم خودش ...

خوش بحاااالت من خیلی خرم 

شاید از رو بیکاری ک همش ب این چیزا فکر میکنم

شوهرم منم ی چند روزه ی خانمی اومده هی میزنگه به شوهرم مثلا میگه بیا فلان چیزی بگیر امادش کردم شوهرم میگه همه کاراشو کردی الان آمادس یهو میگه آماده آماده‌ام فقط منتظرم تو بیایی😐😕😐😐 مثلا بهش بگه فعلا کار دارم میگه کارتو بزار برا آخر شب 😟😟😟😟همش زنگ میزنه به شوهرم البته شوهرم اینجوری نیسته ولی خب همش دلهره دارم همش دو سه بار زنگ میزنه تا جوابشو بده اصلا جوابشو نمیده

یه روزی بالاخره خدا منم میبینه😓🥺
2706