2726
عنوان

خون بالاآوردن تو بارداری🤢😔

881 بازدید | 19 پست

بچه ها من از شدت حالت تهوع انقد بالامیارم الان دیدم همش خون بود خیلی ترسیدم نکنه چیزی بشه برابچه خطری داشته باشه؟توروخدا هرکی تجربه داره بگه😭🥺

وجدان،صدای خداست...

بايد يا بستري بشي يا سرم و امپول بزني

منم زياد خون بالا اوردم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تو مجردی یه بار خون بالا آوردم دو هفته بستری شدم شما که بارداری باید حساستر باشی

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

واسه بچه ضرری نداره معده ی خودت داغون میشه، برو دکتر

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
از شدت استفراغ اینجوری شد میگم نکنه گلوم زخمی شده

معدت خونريزي كرده ديگه منم انقدر بالا اوردم اينطور شدم

كم كم اون خون رنگش قهوه اي و سياه ميشه 

مري از بين ميره 

بايد زودتر بري بيمارستان

من بخاطر كرونا پرستار اوردم خونه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چندبار اینجوری شدین

خيلللي زياد و الانم ك هفته ٢٨ بارداري هستم

صبح خون داشت استفراغم

اسيد معده به مري اسيب ميزنه و باعث خون ميشه زياد تكرار بشه و جلوشو نگيري از بين ميبره مري و معدتو بعد بارداري هم دردش باهات ميمونه

خيلللي زياد و الانم ك هفته ٢٨ بارداري هستم صبح خون داشت استفراغم اسيد معده به مري اسيب ميزنه و باع ...

یاخدا نه برامن همین الان یبار اینجوری شد آخر استفراغم خون اومد اگه بازم تکرار بشه حتما میرم دکتر 😑

وجدان،صدای خداست...
2706