2737
2734
عنوان

بانی مد و تخفیفاش

45 بازدید | 6 پست

خدایی چی فرض کرده مارو؟! 

میگه بالای 500 تومن خرید کن و کل مبلغ رو بعنوان بن دریافت کن

ینی 100% تخفیف 

حالا این به کنار

جنساش رو ببین تروخدا

اخه کدوم آدم.... اینقدر پول اینو میده

حتی اگه رایگان باشه 😑😑😑

نمیدونم کی میخواد از رو بره

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی
واقعا

بعد واسم اونایی جالبن ک میان تبلیغش هم میکنن

به خودم آمدم انگار تویی در من بود...این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود (:                                    میشه دعا کنی زودتر به عشقم برسم و ازدواج کنیم؟!  مرسی گلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه لباس زیر داغون رو زده ۸۰۰ تومن 🥴

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

دزدی دیگه شاخ و دم که نداره میگن همه ک میدزدن ماهم روش

اینقدم تند تند یاداوری میکنن کدای تخفیفتو

چه زجریه یک درد یک مدت طولانی پشت سر هم تکرار بشه... کاش هیچ کس انتظار نمیکشید...کاش می شد خدا بغلمو با دستاش پر میکرد.
یه لباس زیر داغون رو زده ۸۰۰ تومن 🥴

اصن یه وضعی

خدایی نمی ارزه قیمتاش