2733
2734
عنوان

کار تو خونه!؟🙃

125 بازدید | 9 پست

سلام دوستان کیا اینجا تو منزل کار میکنن و درآمد دارن.میشه بگین چ کاری و چقد درآمد؟و اینکه اگه بچه دارین با بچه سخت نیس؟منم دلم میخاد ی کاری کنم ولی حمایتم نمیکنن همش میگن تو ب زور ب بچت میرسی🥺😓

💗قلبم شاید تپیدن یادش بره ولی دوست داشتن تورو یادش نمیره💗

من درامد داشتم سئو و طراحی سایت دست خودم بود چند سایت بگیرم بعد ک دانشجو ارشد شدم سایتامو پس دادم. الان یدونه دارم اونم چون ۴ ساعت در ماه کار میکنم ۶۰۰ میگیرم فقط. 

الان هدفم اینه سایت خودم رو رونق بدم ولی هنوز به سود نرسیدم و ففط خرجه

من درامد داشتم سئو و طراحی سایت دست خودم بود چند سایت بگیرم بعد ک دانشجو ارشد شدم سایتامو پس دادم. ا ...

کسیو نمیشناسی ک کارای دیگه تو خونه بکنه چرا هیشکی چیزی نمیگه🥴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زن دایی من مرغ وبوقلمون پرورش میده کلی تخم میفروشه.سبزیجات هم کاشته ومیفروشه.شیرمیگیره خودش ماست وکر ...

خوبه ولی من ب اینجور چیزا علاقه ندارم.دوس دارم تابلو فرش ببافم.کیک و شیرینی درست کنم.کارای تزیینی بکنم.نمددوزی بکنم ب همشون علاقه دارم ولی حمایتم نمیکنن😭

کسیو نمیشناسی ک کارای دیگه تو خونه بکنه چرا هیشکی چیزی نمیگه🥴

من میخواستم واسه سایتم چند نفر بیارم که بفروشن و ۳۰درصد سود بدم ولی کسی حال نداشت بازاریابی کنه یا اعتماد نمیکنن یا کار رو نمیفهمن.

ولی اگه بخوای کاری کنی پیج زدن توش پوله ولی خیییلی سخته. اینا که میگن ۵۰ بریز بیا تایپ کن و .. هم سرکاریه. 

تو دیوار و شیپور میتونی یه کارایی پیدا کنی ولی من اونارو نمیپسندم و بعضیاشم کلاهبرداریه

خوبه ولی من ب اینجور چیزا علاقه ندارم.دوس دارم تابلو فرش ببافم.کیک و شیرینی درست کنم.کارای تزیینی بک ...

والا منم مثله تو بودم تابلو فرش آوردم بافتم خوبم شد ولی به قیمت بالا که نمیخرن خستگیش به تن آدم میمونه ،نمد درست کردم خیلی خوشگل و تر و تمیز فقط زنداداشم و خودیا خریدن

والا منم مثله تو بودم تابلو فرش آوردم بافتم خوبم شد ولی به قیمت بالا که نمیخرن خستگیش به تن آدم میمو ...

خیییییلی حوصلم سرمیره.‌🥺

2738
والا منم مثله تو بودم تابلو فرش آوردم بافتم خوبم شد ولی به قیمت بالا که نمیخرن خستگیش به تن آدم میمو ...

منم گلای خوشگل درست کردم.حالاتوخوبه خودیاخریدن من خودیاکلی خوششون می اومدامامیخواستن کادوبدم بهشون.زورشون می اومدپول بدن.کلی خرج داشت گلا