2733
2739
عنوان

دوستان کسایی که انومالی انجام دادن

101 بازدید | 16 پست

ازمایششوکی باید بریم سونوگرافی رو کی بریم؟؟

توی غربالگری اولم ریسکام همش کم بود دکترم گف20روزدیگه بیا حساب میکنم میشه اواسط16هفته دیرنیست برا ازمایش میگن اخه باید16هفته ازمایشوداد18هفته سونورو

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم

ببین اگه غربالگری اولت هم سونو هم آزمایشات ریسک کک بوده، لازم نیست غربالگری دوم آزمایششو بدی، فقط سونو بری کافیه 

البته دکتر من اینو گفت منم آزمایششو نرفتم فقط سونو رفتم 

ننه از من هیچی به دل نگیر🤧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو هفته ۱۸ آنومالی

ده روز قبلشم آزمایش 

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ببین اگه غربالگری اولت هم سونو هم آزمایشات ریسک کک بوده، لازم نیست غربالگری دوم آزمایششو بدی، فقط سو ...

ممنونم ازت مرسی

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم
2738
ببین اگه غربالگری اولت هم سونو هم آزمایشات ریسک کک بوده، لازم نیست غربالگری دوم آزمایششو بدی، فقط سو ...

نه چنین چیزی نیست که این ها مکمل همند میری آزمایش بعد سونوگرافی، اونجا برگه آزمایش و میخان 

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ممنون عزیزدلم

💟💟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
نه چنین چیزی نیست که این ها مکمل همند میری آزمایش بعد سونوگرافی، اونجا برگه آزمایش و میخان 

ادم اصلاگیج میشه زنگ میزنم فردا ازمنشی دکترم بپرسم ببینم چی به چیه 

من سال 97 بودم، برگه آزمایش رو نخواستن، اکثر دکترای متخصص هم آزمایش انومالی رو واسه کسایی که ریسک کم هستن نمی‌خوان اصلا 

بعضی هام لازم میدونن و میخوان 

حالا واسه دومی فردا باید برم ان تی هم آزمایش بدم هم سونو 

ببینم دکترم دیگه چی میگه برا انومالی 

ننه از من هیچی به دل نگیر🤧
آره تحت نظر دکترت باش فقط 

اخه گف20روزدیگه بیا تقریبا میشم16هفته پنج شش روز میگم نکنه وقتش بگذره

2706