2737
2734
عنوان

بیاید براتون حمد مشکل گشا بخونم🌺

209 بازدید | 46 پست

سلام دوستان به شددددددت محتاج دعام. فردا قرار زمان سفرم مشخص بشه. توروخدا دعا کنید یکی دوماه به تاخیر بیوفته. خبر خوش بدن.. اصلا امادگی ندارم.😭😭😭😭

هرررررر خواسته ای دارین یا برا هرکی بخواین حمد میخونم.

توروخدا شمام یه تعداد صلوات از نذرم بردارید. برنداشتین هم اشکالی نداره. باز حمد میخونم براتون.

🌺۵۰۰۰ صلوات به نیت پنج تن. 🌺 هرتعداد بردارید باقیشم خودم میگم. 😭😭😭

دعا کنید ارزوم بعد ده سال براورده بشه.

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

20 تا میخونم برات برام دعا کن، زینب 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

100 تا صلوات من میفرستم

التماس دعا ❤️

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2731

حاجت رواشی فاطمه ام تروخدا دعاکن هرچه زودتر عشقم بیاد خاستگاری و بدون مخالفتی بهم برسیم و خوشبخت شیم

باافتخار دانشجوی روانشناسی ام و کلی ذوق دارم واسش😍شمام دعاکنین به جاهای خوبی برسم
2738

ده تا میفرستم عزیزم🙏🏻🙏🏻🥰🥰🌹🌹

میشه واسه من و دوستامم دعا کنید و اگه دوست داشتید حمد بخونید نازنین مریم  آذین  نازگل  گلنوش  اعتصامی

ممنونم عزیزم انشاءالله به خواستتون برسید🙏🏻🙏🏻😍😍💐💐

*ان الله مع الصابرین: قطعا خدا با افراد صبور هست.*

۳۰۰ تا صلوات میفرستم برات دعا کن به اون چیزی که میخوام برسم🙏

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝

۱۰۰صلوات می فرستم

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

لطفا کمک عسل جون کنین براتون حمد می خونن 
@ردپای_تو    
@شهنور    
@فرانک20    
@آینازمممممممممم    
@اعتصامی     

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹

@zizou_chavoshi    
@donya_ghamgin    
@maryaaaaaammmm    
@nazila_taji    
@hhana54    

لطفا کمک عسل جون کنین براتون حمد می خونن

2706