2733
2734
عنوان

یعنی مامانم راس میگه؟

298 بازدید | 38 پست

دیشب افطاری رفتم خونه مادر شوهرم

گفتن که خواهر شوهرمینا هم شب قبلش افطاری اونجا بودن

مامانم میگه غذاشون از غذای اونا مونده بوده 

راستش خودمم همچین حسی کردم خصوصا سوپ و کوکو هاش خیلی بد مزه بود

حالم بد شد😔چرا آخه اینجوری کرده

من مثلا مهمونی اولم بود تازه عروسم

چیکار کنم به شوهرم بگم یا چجوری به روشون بیارم

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 

مامانتو ببین این وسط 

رها کن یکم 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه بابا فکر نکنم ، شاید دست پخت مادرشوهرت مثل من داغون که بد مزه بود 

خودم دیدم سوپش لعاب مانند بود و کوکو هاش مونده

ولی خب چون چشاییم ضعیفه طعم قرمه ایناشو نفهمیدم

شما که مطمئن نیستی آخه! 

چرا الکی مامانت شر بپا میکنه؟ 

حالا تو بری به مادرشوهرت بگی اونم بگه اینجور نبوده و از دستت ناراحت شه شوهرتم بفهمه بهش بر بخوره دعواتون بشه مامانت راضی میشه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

یه جوری از زیر زبون خواهر شوهرت بپرس شامشون چی بوده که شب قبلش بودن اونجا... به همین راحتی مساله حل میشه اگه همین غذا بوده که مونده اگرم نه که شر به پا نکن

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
شما که مطمئن نیستی آخه!  چرا الکی مامانت شر بپا میکنه؟  حالا تو بری به مادرشوهرت بگی اون ...

نه نمیرم بگم من اصن باهاشون صمیمی نیستم که حرف بزنم

ولی تا اونجایی که دیدم چن موردش مونده بود مث کوکو سوپ و شله زرد ی جوری بودن مشخص بود که شله اینقد مونده یخچال پوکیده🤣

2706