2737
2734
عنوان

خیلی نگرانم.ایا باردارم؟🥺

136 بازدید | 11 پست

دوستان من طرز استفاده از قرص اورژانسی رو نمیدونستم باید دوتاشو یکجا میخوردم ولی یکیشو هفته ی قبل یکیشم این هفته بعد نزدیکی خوردم.حالا امکانش هس حامله باشم؟ی نی نی ۸ ماهه هم دارم.🥺فردا باید ازمایش بتا بدم استرس دارم.کیا اینجوری مث من بودن؟ایا حامله شدن؟هووووف فکرم درگیره کمکم کنین😓

💗قلبم شاید تپیدن یادش بره ولی دوست داشتن تورو یادش نمیره💗

کجای کاری خاهر ده روزه عقب انداختم بیبی میزنم منفی میاره دکتر گفت امکان خطا هست باید ازمایش بارداری بدم😔😔😔

بالاخره منم دو جان شدم🥰🥰این بالاخره برای انتظار نیستا ... بالاخره زمانه و روزگاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دارو خانه هم نگفت ک دوتاشو باهم باید بخوری؟

شوهرم گرفته بود مردا ک از اینجور چیزا سردرنمیارن🥺

کجای کاری خاهر ده روزه عقب انداختم بیبی میزنم منفی میاره دکتر گفت امکان خطا هست باید ازمایش بارداری ...

خب بدن منو تو ک یکی نیس .یکی زود باردار میشه یکی ن

خب بدن منو تو ک یکی نیس .یکی زود باردار میشه یکی ن

جلوگیری طبیعی هم نداشتی؟

عکس پروفایلم دخترمه😍⁦🧿🧿🧿🧿دلیل زندگیمه😘 لطفا برا عاقبت بخیریش دعا کنین⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738
جلوگیری طبیعی هم نداشتی؟

از زایمان تا حالا ک ۸ ماه هس طبیعی داشتم ولی دوهفته هس ک بخاطر قرص خیالم راحت بود فقط دوبار جلوگیری نکردم گفتم قرصو میخورم دیگه اونم ک اشتباهی قرصو مصرف کردم

از زایمان تا حالا ک ۸ ماه هس طبیعی داشتم ولی دوهفته هس ک بخاطر قرص خیالم راحت بود فقط دوبار جلوگیری ...

چند روز صبر کن بی بی چک بزن. درضمن این قرص رو فوقش ماهی یه بار میتونی بخوری.خدارو شکر کن خونریزی نگرفتی

چند روز صبر کن بی بی چک بزن. درضمن این قرص رو فوقش ماهی یه بار میتونی بخوری.خدارو شکر کن خونریزی نگر ...

الان ۸ ماهه ک پری نشدم 🥴 بدنم قاطی کرده انگار شیر هم میدم میگن بخاطر اون پری نمیشی

الان ۸ ماهه ک پری نشدم 🥴 بدنم قاطی کرده انگار شیر هم میدم میگن بخاطر اون پری نمیشی

برو دکتر دختر یه مشکلی هست که نمیشی چقد خونسردی🙄