2726
عنوان

مادرشوهرم به شوهرم گفت

679 بازدید | 45 پست

بیا ببر پدرتو نگه دار ،پدرشوهرم مریضه از بهمن ماه حدودا مادرشوهرم هی غرمیزنه میگه نه توزمستون تونستم زندگی کنم نه الان همیشه باید پیشش باشم به خدا هم برادرشوهرم هم شوهرم کلی خرجش میکنن درصورتی که یه ریال ازشون ندیدیم به مادرشوهرم کلی ارث رسیده بادخترااش درحال خرج کردنن دوتاحقوق بازنشستگی دارن رفته بودیم خونشون به مادرش گفت اقاجونم داروهاشویادش نمیادسروقت بخوره حتما سروقت بده برگشت گفت اگه خیلی دلت میسوزه بیا ببر نگهش دار اون اززمستونم  اینم از الان نمیتونم هیچ جا برم خیلی به شوهرم برخوردبه منم همینطور

دخترگلم 1400/8/2ساعت23:55به دنیااومد تواون لحظه براسبزشدن دامن همه منتظرادعاکردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااا.

ازدواج فقط برا خوش گذرونیه؟

نمیتونه تو سختی کنار همسرش باشه؟

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2728
ببرنش سالمندان

خب وقتی مادرشوهره هست سالمندان چرا اخه؟

خدایا مونس بد نصیب هیچ مرد و زنی نکن. 

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 

یه توصیهء دوستانه

به کسی که مریض داری میکنه امرونهی نکنید توصیه نکنید

حق با مادرشوهرته

شما اگر خیلی دلسوز هستید یه باری از روی دوشش بردارید

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2706