2703
2553

خانوما سلام

من توی ماه چهار بارداری هستم.هنوز نمیدونم جنسیت بچه ام چیه...ولی اخه چرا اینقدر زشت شدم..بینیم با اینکه عملیه شده گوشتکوب...پوستمم تیره شده..جنس موهامم افتضاح شده..... چرا اینقدر زود شروع شده اخه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

پسر داری

منم پسرم رو حامله بودم مثل تو شدم

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
یا خدااا عکس برا چی...همینجوری  خودم افسرده هستم اصلا عکس نمیگیرم تا بخوام بذارم    

عزیزم دوران بارداری بالاخره تموم میشه و چهرتون برمیگرده به قبل بارداری. صبور باش

خدایا مرسی بابت زندگی آرومم  نشستم و فقط نظاره گر هستم که خدا داره تک تک خواسته هام رو برآورده میکنه  
2714
یا خدااا عکس برا چی...همینجوری  خودم افسرده هستم اصلا عکس نمیگیرم تا بخوام بذارم    

منم موهام سرم خیلی ضخیم شد

موهای کل بدنمم کم  شدن

دماغمم باد کرد

فقط ماه ۴،۵ خوشکل شدم بعد دیگه هر روز تیره و زشت شدم

پسر داری منم پسرم رو حامله بودم مثل تو شدم

من جاریم دقیقا همینطوری شد بچش دختر بود

خدایا مرسی بابت زندگی آرومم  نشستم و فقط نظاره گر هستم که خدا داره تک تک خواسته هام رو برآورده میکنه  
من جاریم دقیقا همینطوری شد بچش دختر بود

😐😐😐🤣🤣🤣🤣🤨🤨🤨

پفک نمکی سابق هستم برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرسی ‏از الان دارم بـه اول فروردین سال ۱۴۰۱ فکـر مـیکـنم کـه چقدر قراره بــا تاریخ رنـد ۰۱/۰۱/۰۱ و جمله “این اتفاق هر صد سال یه بــار مـی افته” و چرت و پرتای دیگه زخم بشیم.  
2706