2703
2553
عنوان

سرم تقویت ابروی سریتا

| مشاهده متن کامل بحث + 90860 بازدید | 35 پست
وای چ خوبه من هم مژه رو گرفتم هم ابرو خداکنه جواب بده دیگه خسته شدم از آرایش کردن یکم صورتم بی رنگه ...

سلام عزیزم از محلول ابروی سریتا راضی بودی؟ من یکی گرفتم امتحان کنم. شما چند وقت استفاده کردین؟ تاثیرش چطور بود؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خداکنه جواب بده من قطش نمیکنم حالا هفته ای ی باره تمدیدی استفاده میکنم

سلام عزیزم خوبی ،چیشد سرم جواب داد؟من الان تقریبا دو هفته ده روزه دارم استفاده میکنم برای ابرو فعلن که چیزی ندیدم

2456

سلام دوستان، من سرم احیا کننده ابروی سریتا رو تهیه کردم و این سرم مثل آب میمونه نه بویی داره نه حالت روغنی داره و نه حالت چسبندگی، نگران شدم که تقلبی نباشه؟!

لطف میکنید از تجربه‌ی استفاده تون بگین که برای شماهم مثل آب میمونه یا نه؟!!!!

2714

سلام عزیزم خوبی از سرم تقویت کننده نتیجه گرفتی یا ن.؟ منم برای موهای کرکیه بالای ابروم میخوام بگیرم تا پهن شه 

من هیچوقت نمی‌تونم از مشکلاتی که درونم حس می‌کنم حرف بزنم فقط میفهمم یه چیزی داره از درون منو اذیت میکنه و هر لحظه بیشتر منو غرق خودش می‌کنه. من از درونم از جایی که نه درک می‌شه و نه دیده میشه دارم با یه هیولا می‌جنگم و از بیرون لبخند می‌زنم و مثل یه آدم نرمال رفتار می‌کنم. خستم، از جنگیدن با هیولای درونم عمیقا خستم. حتی یه خواب ابدی هم نمیتونه خستگی رو از روحم بیرون بکشه.
وای چ خوبه من هم مژه رو گرفتم هم ابرو خداکنه جواب بده دیگه خسته شدم از آرایش کردن یکم صورتم بی رنگه ...

سلام میدونم خیلی وقت از تایپیکتون گذشته ولی میشه بگین تاثیری داشت آیا روی ابروهاتون؟

آخر بِدَمد صُبحِ اُمـید از شبِ من...
2706