2726
عنوان

سرم تقویت ابروی سریتا

93838 بازدید | 35 پست

عزیزان کسی تجربه داشته از این محصول؟ من از داروخونه تهیه کردم یعنی ابروهامو پهن میکنه؟ بالای ابروهام کرکیه اون قسمتو سرم میزنم یعنی موهاش ضخیم میشه؟ توروخدا اگه میدونین بگین

خدا هست...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من شنیدم که تاثیرش تا وقتیه ک استفاده می کنین

اگه قطع کنین میگن بشدت می ریزه مژه و ابرو

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2728
اره فک کنم. من تقویت مژه ش استفاده میکنم عالی. هم ضخیم شده هم بلند

وای چ خوبه من هم مژه رو گرفتم هم ابرو خداکنه جواب بده دیگه خسته شدم از آرایش کردن یکم صورتم بی رنگه ولی اگه ابرو و مژه م کمی پر شن دیگه نیازی ب آرایش ندارم چون صورت روح میگیره

خدا هست...
من شنیدم که تاثیرش تا وقتیه ک استفاده می کنین اگه قطع کنین میگن بشدت می ریزه مژه و ابرو

خداکنه جواب بده من قطش نمیکنم حالا هفته ای ی باره تمدیدی استفاده میکنم

خدا هست...
وای چ خوبه من هم مژه رو گرفتم هم ابرو خداکنه جواب بده دیگه خسته شدم از آرایش کردن یکم صورتم بی رنگه ...

اره ولی ی دفعه قطع نکن. ی ماه هرشب بزن ماه بعد ی شب در میون و....من همیشه تقویت مژه رو میزنم چون عمر مژه ها کوتاهه وقتی جدید جاش درنیاد دوباره باید از اون محلول تغذیه کنه اونم بلند بشه

خداکنه جواب بده من قطش نمیکنم حالا هفته ای ی باره تمدیدی استفاده میکنم

میده انشالله عزیزم 

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

ریزش ابرو خیلی بده. چون ابرو یکی از اعضا مهم صورته که توی زیبایی تاثیر زیادی داره. بعضیا برای بهتر کردن ابرو کم پشتشون سراغ مداد های آرایشی ، سایه ابرو یا رنگ کردن و... میرن که اینا باعث تشدید ریزش ابرو میشه. بهتره به جای استفاده از این وسایل از لوسیون های تقویت کننده ابرو استفاده کنید. لوسیون تقویت کننده ابرو اورلین دارای ویتامین های a.e.c.k ، بیوتین و اسید فولیک هیت که به تقویت ابرو و جلوگیری از ریزش ابروها کمک میکنه.

تو لینک زیر اطلاعات بیشتر این محصول و نحوه استفاده کردنشو نوشته میتونید بخونیدش:

https://aurelien.ir/product/aurelien-eyebrow-enhancing-lotion/

@موزبنفش    از سریتا برای مژه ها و ابروهات نتیجه گرفتی!؟! چند وقته استفاده میکنی!؟ میشه ...

دورتو تکمیل کن من هنوز دورم تکمیل نشده دو هفتس شروع کردم ولی تغییرو تو ابروهام حس میکنم

خدا هست...
دورتو تکمیل کن من هنوز دورم تکمیل نشده دو هفتس شروع کردم ولی تغییرو تو ابروهام حس میکنم

من دوباره گرفتم الان تقریبا دو ماهه استفاده میکنم ولی تاثیری نداشته به اون صورت، فقط یه مقدار ابروهام مشکی تر شده و بلند تر، وگرنه موی ابروی جدید در نیاوردم، تازه از قبلترش هم ترکیب روغن سیاه دونه و نارگیل و زیتون اصل در کنارش استفاده کردم مثلا، شاید همین یه مقدار تغییر هم از تاثیر روغنا باشه 😐

من دوباره گرفتم الان تقریبا دو ماهه استفاده میکنم ولی تاثیری نداشته به اون صورت، فقط یه مقدار ابروها ...

من سرم مژه رو استفاده میکنم الان یک ماهه فقط بلند تر شده مژه هام اما پرتر نشده

من سرم مژه رو استفاده میکنم الان یک ماهه فقط بلند تر شده مژه هام اما پرتر نشده

نه به هیچ وجه پر کننده نیست فقط افزایش طولی میده و مشکی ترو ضخیم تر میکنه همین، تازه همینم با قطع مصرف دوباره به حالت قبلش برمیگرده، چون خیلی هم گرونه و متأسفانه روز به روز هم افزایش قیمت نجومی داره به هیچ وجه به صرفه و اقتصادی نیست که ادم بتونه به عنوان یه محصول مراقبتی همیشه تهیه اش کنه و ازش استفاده کنه

2706