2726

کامرانی اینجا کامرانی اونجا کامرانی همه جا  

کلا داره شبیه مدرسان شریف میشه 

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 چه سوالی می‌پرسی با چشم پوشی بر این شباهت؟!

درباره ی اونور ازش سوال می پرسیدم

تاپیک های ماورایی ،متافیزیک  آشپزی ،خوشمزه رمان و کتاب ، کسب و کار ، تاپیک های هنری و از این جور موضوعات تگم کنید  خوشحال میشم  و میتوانم تو بعضی از تاپیک هایی که توش تجربه و سر رشته دارم بهتون راهنمایی بدهم  و یا کمک کنم از جمله : نوشتن شعر ، رمان ، آشپزی ، کسب و کار ، ماورایی ، مذهبی ، درس و مدرسه ، آهنگ ، نوشتن متن ادبی ، هنر و سلیقه ، هدیه ، دخترونه و...
در مثل مناقشه نیست.. مهم اون سؤاله!تو چی میپرسی؟

خب درسته ولی تر واقعیت روح با چشم دیده نمیشع  ولی فرض کنیم دیده میشع و مهربون منم خودم رازهایی که هست نمی دونم می پرسم بعد می گم کجا گنج هست تا پولدار شم   

😂😂خوب بپرس.. از مایکل جان بپرس..چیه سؤالت؟

یجوری حرف زدی احساس کردم خودت روح مایکلی😂❤️

اول در مورد مرگ خودش که برای زنده ها گنگ و نامعلومه تقریبا 

چه حسی داره مرده بودن. 

دنیای اونور چطوره و چی میگذره

اموزش رقصش😂

اووووووو..... 

داریم خودمون رو برای همنشینی با بزرگان آماده میکنیم؟ 

یجوری حرف زدی احساس کردم خودت روح مایکلی😂❤️ اول در مورد مرگ خودش که برای زنده ها گنگ و نامعلومه تق ...

آخ ! آخ ! فکر کن 🤔مایکل بیاد برامون آموزش رقص خصوصی بزاره 🙄😁

2706