2737
2734
عنوان

دختر خاله ی هَوَل من🙄🙄🙄

721 بازدید | 37 پست

امروز دختر خاله و رفیقم اومده بودن خونمون

بعد خلاصه داشتیم حرف میزدیم

رفیقم عکس ی پسررو نشون داد و شمارشم نشونم داد گفت این از تو خوشش اومده

منم گفتم ولم کنو میخام چیکار حوصله ندارم

بعد دختر خالم..

نمیخام طولانی شه نخونید

ادامشو میزارم الان

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پربازدید سلام

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2738

دختر خالم سریع گوشی رفیقمو قاپید شماره پسررو سیو کرد😳😳😳پشمامون ریخته بود

گفتم چته تو

میخای بهش پیعم بدی آبرومون بره بگه چقد هولن؟؟؟گفت نه بابا

اگه ام پیعم بدم مگه میشناسه منو اصن

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
هول چیست🤔

کسی که تو کفه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بعد خلاصه هی داشت به رفیقم میگفت یبار دیگه عکسشو نشون بده

خوبه باز از ما دو سالم کوچیکتره اینجوریه

حالا من جدا از پسره خوشم اومده بود داشتم ناز میکردم

والاااا اه

2706