2726

نمیدونم چمه دلم میخواد بمیرم،نمیدونم ریشه ی مسئله از کجاست،ب گذشته بدبین و شکاکم ،حالا هم الکی الکی پیش خودم فکرایی مثل اینکه مثلا شوهرم چشم چرونه ولی جلو من بزور جلو چشم چرونیشو میگیره،نمیتونم بقبولونم ب خودم ک قصد نداره یا نگاه نمیکنه،نمیدونم چرا اینجورم مسئله از شکاکیتمه یا بی اعتمادبنفسیمه معجزه میخوام ک کلا خوب شم،حال دلم داغونه،نمیدونم چیکار کنم ک معجزه وارخوب شم

عزیزم یه تسبیح استغار بگو و مداومت کن اثرش رو میبینی

نماز شب هم بهت آرامش میده خیلی ان شاءالله

کتاب قرآن رو بردار نیت کن همون صفحه رو با معنی بخون عزیزم

کتاب شفای زندگی از لوئیز هی رو بخون عزیزم

مشاور تلفنی زنگ بزن صحبت کن عزیزم

قرار گرفتن تو نور آفتاب صبح هم برا افسردگی خوبه

کلا باید به خدا نزدیک شد تا آرامش بگیری

در مورد همسرتون هم تاپیکای خوبی تو نی نی سایت همست.بانو آرتمیس، دختر گرانبها ،گلبوته خانم، رویام

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤ الهی به حق حضرت زینب سلام الله علیها عجل لولیک الفرج🌻     

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم باید با مشاور صحبت کنی ،کتاب هم ممکنه بتونه کمکت کنه کتاب های خوب زیاده ،البته میتونی پادکست ه ...

زیاد پادکست گوش میدادم ولی مدتیه حوصله هیچیو ندارم،کاش راهی بود معجزه میشد

2728
عزیزم یه تسبیح استغار بگو و مداومت کن اثرش رو میبینی نماز شب هم بهت آرامش میده خیلی ان شاءالله ...

ازتون خواهش میکنم شما نیت دلمو میدونید میشه ب نیتم قران باز کنید و معنیشو و جوابشو بگید؟؟توروخدا کاش الان اینکار رو میکردید

ازتون خواهش میکنم شما نیت دلمو میدونید میشه ب نیتم قران باز کنید و معنیشو و جوابشو بگید؟؟توروخدا کاش ...

عزیزم با گوشی براتون گرفتم

خوب است از مشکلات نهراسید. با توکل به‌خدا انجام دهید ان‌شاءالله به اهدافتان خواهید رسید.

سوره حج صفحه 337

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤ الهی به حق حضرت زینب سلام الله علیها عجل لولیک الفرج🌻     

عزیزم برات حمد و آیه الکرسی خوندم ان شاءالله خدا به دلت آرامش بده عزیزم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

الان ماه مهمانی خداست از خدا و امام زمان(عج) حال خوب و آرامش بخواه عزیزم.

ولی ذکر استغار رو حتما بگو عزیزم بزرگان توصیه کردن هر وقت دلتون گرفت استغفار بگید از ته حال دلتون خوب میشه مخصوصا نزدیک غروب آفتاب قبل از اذان مغرب.

عزیزم با گوشی براتون گرفتم خوب است از مشکلات نهراسید. با توکل به‌خدا انجام دهید ان‌شاءالله به اهدا ...

عزیز استخاره کدنمیخوام،میخوام ببینم شوهرم چجور ادمیه،واقعا بد هست یا فکر من داغونه درموردش

عزیزم برات حمد و آیه الکرسی خوندم ان شاءالله خدا به دلت آرامش بده عزیزم اللهم صل علی محمد و آل محمد ...

البته چند بار هم پیش اومده برام استخاره گرفتن و حتی یه باراومد ک با بدبینی زندگی نکنید و از این حرفا و سزاشو میبینید،اخه معجزه میخوام دارم دیونه میشم هرچی از خدا میخوام معجزه کنه خوب شم ولی نمیدونم چرا چندساله خوبنمیشم

عزیزم برات حمد و آیه الکرسی خوندم ان شاءالله خدا به دلت آرامش بده عزیزم اللهم صل علی محمد و آل محمد ...

سلام این پیام شما یه لحظه منو هوشیار کرد انگار،یهو با استغفار شروع شد و بعدم ذکر یاجوادالائمه و یهوووو دلم بدجور شکست و از خدا خواستم،وخداروشکر بهترم،یه دنیا ممنون بشدت التماس دعا