2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تحمل گشنگی ندارم زود عصبی میشم ترسیدم بگیرم نتونم خودمو کنترل کنم بچه هارو دعوا کنم نگرفتم

جهان سوم به جایی گفته میشه ک اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اکه مرد ب همسرش خیانت کنه ب زنش میگن بیشتر به شوهرت برس🥴🥴
2728
من تحمل گشنگی ندارم زود عصبی میشم ترسیدم بگیرم نتونم خودمو کنترل کنم بچه هارو دعوا کنم نگرفتم

منم تحمل گشنگی ندارم سرکار هم میرم سر همین نگرفتم تا حالا 

ولی دوست دارم از فردا بگیرم 

منم تحمل گشنگی ندارم سرکار هم میرم سر همین نگرفتم تا حالا  ولی دوست دارم از فردا بگیرم

ایشالله موفق باشی 

جهان سوم به جایی گفته میشه ک اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اکه مرد ب همسرش خیانت کنه ب زنش میگن بیشتر به شوهرت برس🥴🥴

قرعه کشی چیشد

قرعه کشیه چیبوده ماشین؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت