2703
2553

یه سوال این دستگاهی که بعداز رنگ مو خانمها مینشستن موهاشون تودستگاهه بود اسمش چیه؟😁

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹
اسم دقیقشو یادم نیس یه نوع سشواره  و تا جایی که میدونم سالهاس کسی دیگه استفاده نمیکنه ازش تو س ...

واقعا؟سشواره؟ چراموهاروخراب میکنه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟سشواره؟ چراموهاروخراب میکنه ؟

اگه منظورت همونایی هست که ده پونزده سال پیش موی رنگ شده رو میذاشتن توش یا برای فر کردن با بیگودی و شبیه قابلمه بود  ، اره سشواره ! چون موی رنگ شده رو نباید با حرارت مجبور کنی رنگ بگیره مو داغون میشه

اما اگر منظورت این دستگاهایی هست که شبیه سفینه است و روی سر قرار میگیره 😁 و بالاش شیشه ای هست در داره و ارایشگر از اونجا به موها دسترسی داره 

اون یه دستگاهی مرتبط با اکسیژن تراپی و کارای احیا مو هست و ربطی به اینکه مو رنگ شده یا نه نداره 

2720
اگه منظورت همونایی هست که ده پونزده سال پیش موی رنگ شده رو میذاشتن توش یا برای فر کردن با بیگودی و ش ...

فکرکنم منظورم دومیه شبیه کلمنه نصفشم شیشه ایه😁

2714
این سشواره  

اره منظورم همین بود منتها خیلی قدیمیش😁

کاراییش مثل سشوارهای خودمونه میشه توخونه ازش استفاده کرد؟اخه تنهایی نمیتونم سشواررونگه دارم بایه دستمم باید شونه بزنم خیلی ممنون مهربونم 😘😘😘

اره منظورم همین بود منتها خیلی قدیمیش😁 کاراییش مثل سشوارهای خودمونه میشه توخونه ازش استفاده کرد؟اخ ...

دیگه در این از کاربردش خبر ندارم

ولی یه توصیه بهت میکنم

به هیچ عنوان موی خیس و شونه نکش 

بشدت اسیب میبینه

اگه به روش صحیح موهاتو بشوری و با حوله اب بگیری نیازی نیس موقع خشک کردن شونه بکشی

موی خیس بشدت اسیب پذیره

دیگه در این از کاربردش خبر ندارم ولی یه توصیه بهت میکنم به هیچ عنوان موی خیس و شونه نکش  بشد ...

ممنون از اطلاعاتت گلم😘😘