2737
2734

الهی همگی خیرببینیدوحاجت روابشید..توروخدابرای ارامش زندگی منم دعاکنید..واینکه شغلی برام مهیابشه.من به نیت حاجات همتون ده بارسوره قدرمیخونم خیرببینیدمنوتودعاهاتون یادکنیدمحتاجم

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی همگی خیرببینیدوحاجت روابشید..توروخدابرای ارامش زندگی منم دعاکنید..واینکه شغلی برام مهیابشه.من ب ...

همچنین عزیز. 

چشم براتون صلوات میفرستم حاجت روا شید الهی😚💕

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2731
مرسی 

خواهش 🌹🌹🌹ماجور باشین الهی 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
همچنین عزیز.  چشم براتون صلوات میفرستم حاجت روا شید الهی😚💕

خیرببینی گلم

خدایا بابت همچی شکرت 🙌🌹اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم..🌹ختم سوره طه ظرفیت۱۰نفردرواتساپ هرکس مایل هست بگه تاادد کنم🙌🙌🙌

بروز رسانی شد

خیرببینی گلم

💙💙

2738