2410
2553
عنوان

مدل خوابیدن خنده دار

151 بازدید | 15 پست

بچه ها دیدین بعضی ها یه مدل میخوابن مثلا دختر خالم پتو میندازه روش بعد پاهاش حتما باید بیرون باشه یا یکی رودیدم وقتی میخوابه ۴ تا انگشتش داخل شلوارش یکیش بیرون جالبه نه یا داداشم به پهلو میخابه پاهاش ضربدری میزاره شما چطور میخابین یا دیدین یکم بخندیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من به شکم میخابم بعد پاهام از هم باز میکنم گردنمم کج میشه رو تخت مستطیلی عمودی می‌خوابم  هر کس ببینه فکر می‌کنه سکته کردم 

اینجا خیلی خوبه حتی دردایی رو که نمیشه با صمیمی ترین رفیق بگم و اینجا میگم .                                           ♥️ 

من باید دستم رو دماغ شوهرم باشه تا بخوابم حتی نصف شب ک روشو میکنه اونور من تو خواب دست از سر دماغش برنمیدارم

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.

منم شبیه جنین میخابم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من باید دستم رو دماغ شوهرم باشه تا بخوابم حتی نصف شب ک روشو میکنه اونور من تو خواب دست از سر دماغش ب ...

کدوم دماغش ؟

اینجا خیلی خوبه حتی دردایی رو که نمیشه با صمیمی ترین رفیق بگم و اینجا میگم .                                           ♥️ 
2714
من باید دستم رو دماغ شوهرم باشه تا بخوابم حتی نصف شب ک روشو میکنه اونور من تو خواب دست از سر دماغش ب ...

وااااااااااا😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کاربری سومه😴     خودشم نمیدونه چقد قشنگ میخنده😍😍💓            
کدوم دماغش ؟

😂😂😂همون دماغ دیگه ازم نخواین واضح تر توضیح بدم.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
حالا چرا دماغ انگشتت رو نکنی اون تو 

😂😂😂نه جالبش اینجاست تاحالا تواین ۱۰سال خودم اصلا انقد دقت نکرده بودم ب این قضیه😕

😂😂😂همون دماغ دیگه ازم نخواین واضح تر توضیح بدم.

آخه مردا از دوجا نفس میکشند

2706